Biegi narciarskie. W sprincie stylem klasycznym, rozgrywanym w Val di Fiemme zawodniczka Prządki Ski Korczyna, Izabela Marcisz była 31.

Izabela Marcisz finiszowała tuż za pierwszą "30"
Izabela Marcisz finiszowała tuż za pierwszą "30" Pawel Relikowski / Polska Press
W sprincie stylem klasycznym, rozgrywanym w Val di Fiemme w ramach Tour de Ski zawodniczka Prządki Ski Korczyna, Izabela Marcisz finiszowała tuż za pierwszą "30".

W sobotnim sprincie na trzech pierwszych miejscach znalazły się reprezentantki Szwecji - pierwsza była Linn Svahn, a za nią Maja Dahlqvist oraz Emma Ribom. Izabela Marcisz zajęła 31. miejsce.

W klasyfikacji generalnej Tour de Ski prowadzi Amerykanka Jessica Diggins a zawodniczka Prządki Ski Korczyna zajmuje 29. miejsce (ze stratą 9:14).