Big Brother 2019 NA ŻYWO 9.06 Kto jest nominowany? Transmisja w player.pl i TVN7 NOMINACJE Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata!

red.

Wideo

Źródło: TVN

Zobacz galerię (50 zdjęć)
Big Brother 2019. Trwa nowa edycja popularnego programu na antenie TVN7! Kto zamieszkał w domu Wielkiego Brata? Gdzie można oglądać Big Brothera? Kto jet nominowany? Kto już opuścił dom Wielkiego Brata?

Big Brother: Wspominamy najpopularniejszych uczestników prog...

BIG BROTHER 2019 UCZESTNICY

 • Łukasz Darłak [opuścił dom Wielkiego Brata 28 kwietnia 2019 / wszedł ponownie do domu Wielkiego Brata 12 maja 2019]
 • Radosław Palacz
 • Igor Jakubowski
 • Magda Wójcik
 • Oleh Riaszeńczew
 • Bartłomiej Boruc
 • Izabela Mączka [opuściła dom Wielkiego Brata 2 czerwca 2019]
 • Magda Zając [weszła do domu Wielkiego Brata 2 kwietnia 2019 / opuściła dom Wielkiego Brata 26 maja 2019]
 • Kasia Olek [opuściła dom Wielkiego Brata 19 maja 2019]
 • Justyna Żak [opuściła dom Wielkiego Brata 9 maja 2019]
 • Paweł Grigoruk [wszedł do domu Wielkiego Brata 30 kwietnia 2019 / opuścił dom Wielkiego Brata 9 maja 2019]
 • Angelika Głaczkowska [weszła do domu Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019 / opuściła dom Wielkiego Brata 5 maja 2019]
 • Jakub Pyśk [wszedł do domu Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019 / opuścił dom Wielkiego Brata 2 maja 2019]
 • Klaudia Marchewka [opuściła dom Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019]
 • Karolina Wnęk [opuściła dom Wielkiego Brata 7 kwietnia 2019]
 • Maciej Borowicz [opuścił dom Wielkiego Brata 1 kwietnia 2019]
 • Tomasz Urban [opuścił dom Wielkiego Brata 31 marca 2019]
 • Marlena Klimczyk [opuściła dom Wielkiego Brata 28 marca 2019]
 • Natalia Wróbel [opuściła dom Wielkiego Brata 24 marca 2019]
 • Daniel Barłóg [opuścił dom Wielkiego Brata 23 marca 2019]
 • Agnieszka Raczyńska [opuściła dom Wielkiego Brata 18 marca 2019]

Big Brother 2019. Daniel Barłóg opuścił dom Wielkiego Brata

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 NOMINACJE Kto jest nominowany?

W niedzielę 2 czerwca odbyły się jedenaste nominacje. Najwięcej głosów zebrali tym razem Łukasz Darłak, Igor Jakubowski i Oleh Riaszeńczew. Wyniki głosowania telewidzów poznamy 9 czerwca podczas programu Big Brother Arena w TVN7.

Big Brother 2019. Kto odpadł? Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata

Dom Wielkiego Brata opuścili już Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Łukasz Darłak i Angelika Głaczkowska, Kasia Olek, Magda Zając i Iza Mączka, którzy odpadli po głosowaniu telewidzów. Z własnej inicjatywy z programem pożegnali się Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk. Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali karnie usunięci z domu Wielkiego Brata za łamanie regulaminu.

Big Brother 2019. Czy miłość Madzi i Oleha ma szanse przetrwać?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Nowi uczestnicy. Łukasz Darłak wraca do domu Wielkiego Brata

W programie, w trakcie jego trwania, pojawiali się też nowi uczestnicy - Magda Zając, Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk i Paweł Grigoruk, prywatnie partner innej uczestniczki Justyny Żak "Juszes". Prawdziwą sensacją był jednak powrót do domu Wielkiego Brata Łukasza Darłaka, który wcześniej odpadł w głosowaniu telewidzów. Od 12 maja znów jest pełnoprawnym uczestnikiem programu.

Paweł Grigoruk, nowy mieszkaniec domu Wielkiego Brata

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Poznaj wszystkich uczestników show [zdjęcia]

Big Brother 2019. Iza Mączka opuściła program

O kontrowersjach związanych z odejściem z programu „Big Brother” rozmawiali Iza Mączka i Bartek Jędrzejak. Jak po 11 tygodniach uczestniczka programu odnajduje się w prawdziwym świecie? – Marzę o spotkaniu ze swoją rodziną, marzę o tym, żeby iść do fryzjera, ponieważ moja głowa jest takim poligonem eksperymentalnym wielu osób, i mam nadzieję, że w końcu zjem pizzę – zdradziła Iza. W studiu powiedziała także, kto jej zdaniem wygra program.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Magda Zając opuściła program

26 maja dom Wielkiego Brata opuściła kolejna osoba. Tym razem padło na charyzmatyczną Magdę Zając. W rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedziała, jak wspomina miniony czas. Jaka była jej relacja z Igorem? Uczestniczka zdradziła również, co planuje zrobić w najbliższej przyszłości. – Nie wiem co ze studiami – wyznała. Kto jej zdaniem jako ostatni opuści „Big Brothera”?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Kasia Olek opuściła program

Katarzyna Olek odpadła z programu „Big Brother”. – Jestem w szoku, jak bardzo byłam cicha i stłamszona przez grupę – powiedziała. – My siebie nawzajem musimy obgadywać, bo nie ma nic ciekawszego do roboty – dodała. Czy czuła się niechciana w domu Wielkiego Brata?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Angelika Głaczkowska opuściła program

Zgodnie z decyzją widzów program „Big Brother” opuściła Angelika Głaczkowska. Czy spodziewała się tego? Jak wyglądało codzienne życie pod okiem kamer? O tym była uczestniczka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. - Osoby, które dołączyły do programu później są z jednej strony najmocniejszymi, a z drugiej najsłabszymi ogniwami - wyjaśniła.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Łukasz Darłak opuścił program

Łukasz Darłak odpadł z "Big Brothera". – Było bardzo fajnie – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. Dlaczego nie chciał sprzątać w programie? – Chciałem, żeby tę grupę łączyło coś więcej niż grafik sprzątania – wyjaśnił. Czy jego zachowanie było szczere? Odpowiedź znajdziecie w materiale wideo!

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Klaudia Marchewka opuściła program

Kolejną osobą, która pożegnała się z domem Wielkiego Brata była Klaudia Marchewka. Jak wspominała udział w show? – Miałam zupełnie inne wyobrażenie – zdradziła. – Wydawało mi się, że jestem silniejsza – dodała. Co jeszcze powiedziała? Zobaczcie materiał wideo!

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Maciej Borowicz i Karolina Wnęk opuścili program

Kolejny tydzień w domu Wielkiego Brata za nami. W niedzielę 7 kwietnia dom opuściła Karolina Wnęk. Jak wspomina pobyt w programie? – To świetna przygoda, super doświadczenie – wyznała. Obecny również w studiu "Dzień Dobry TVN" był Maciej Borowicz, który opowiedział o tym, dlaczego musiał pożegnać się z programem "Big Brother". Czy czegoś żałuje?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Tomasz Urban opuścił program

31 marca z programem „Big Brother” pożegnał się Tomasz Urban. Jak wspomina swój udział w domu Wielkiego Brata? Jakie relacje łączyły go z innym mieszkańcem domu Wielkiego Brata - Łukaszem Darłakiem, z którym był nominowany? - Nie przypadł mi do gustu na samym początku - powiedział. Nie podobało mu się również to, że Łukasz początkowo okłamał wszystkich na temat swojej orientacji.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Marlena Klimczyk opuściła program

Marlena Klimczyk jest jedną z uczestniczek „Big Brothera”, która na własne życzenie rozstała się z programem. Dlaczego podjęła taką decyzję? – Tęsknota za dziećmi, za bliskimi. Nie na wszystko byłam gotowa – przyznała. - Po wyjściu od razu włączyłam telefon, który mi się zawiesił. Była masa wiadomości, a żadnej negatywnej - powiedziała. Jak radziła sobie bez kontaktu z przyjaciółmi i rodziną? - Nie odczułam tak bardzo braku telefonu, ale jest to duże doświadczenie tym bardziej w czasach, kiedy każdy z tego korzysta - dodała.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Daniel Barłóg i Natalia Wróbel opuścili program

Natalia Wróbel jest pierwszą uczestniczką, która opuściła program decyzją widzów po nominacjach. Wcześniej z domu Wielkiego Brata na własne życzenie wyszedł Daniel Barłóg. – Nie mogłem być sobą – skomentował swoją decyzję o odejściu z programu.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Agnieszka Raczyńska opuściła program

Agnieszka Raczyńska jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata. Na co liczyła biorąc udział w programie „Big Brother”? – Ktoś kiedyś powiedział, że jak zaoferują ci miejsce w statku kosmicznym, to wsiadaj, nie pytaj o miejsce – powiedziała. – Miałam nadzieję, że wyniosę z tego jakieś przyjaźnie, znajomości – zaznaczyła. – Chciałam siebie sprawdzić – dodała. Psycholog Małgorzata Ohme analizuje zachowania uczestników. Co zaobserwowała?

Źródło:
TVN

Wielki Brat jest... kobietą! Kim jest Agnieszka Barjasz?

Ogromnym zaskoczenie było także, że Wielki Brat to tak naprawdę Wielka Siostra, bo w rolę gospodarza domu wcieliła się córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Czubówna-Barjasz.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 Nowa edycja w TVN 7

„Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Po dziesięciu latach program powróci na antenę - będzie emitowany na kanale TVN 7. Pod Warszawą powstał już nowy dom Wielkiego Brata, w którym niebawem zamieszkają uczestnicy. Prowadzącą nowej edycji będzie Agnieszka Woźniak-Starak. - Jak tylko zobaczyłam informację, to zaczęłam sprawdzać, czy jest już prowadzący - mówiła w wywiadzie nowa prowadząca i dodała, że czeka na kontrowersje.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 Gdzie oglądać na żywo?

Nowa edycja Big Brothera wystartowała 17 marca 2019 r. Kolejne odcinki będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 20. O 23:15 emitowany będzie Big Brother Extra, w którym będzie można zobaczyć materiały, które nie zmieściły się w poprzednich odcinkach.

Big Brother 2019 ONLINE Transmisja w internecie na player.pl

Ale to nie wszystko! TVN 7 będzie trzy razy dziennie łączyć się na żywo z domem Wielkiego Brata - pobudka (o godz. 9:50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13:35) oraz Big Brother: podwieczorek (godz. 16:40). Mają być to krótkie, kilkuminutowe wejścia na żywo. W każdą niedzielę obejrzymy zaś podsumowanie całego tygodnia.

Życie uczestników domu Wielkiego Brata będzie można także śledzić na żywo w internecie - za pośrednictwem serwisu player.pl

Big Brother 2019 NA ŻYWO Godziny transmisji

 • od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 - główny program „Big Brother”, podsumowanie wydarzeń całego dnia
 • od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 - „Big Brother Nocą”, program z komentarzami dziennikarzy i celebrytów, na bieżąco omawiających wydarzenia z odciętego od świata domu
 • w soboty o godz. 20:00 - “Big Brother Raport”, program z udziałem gości specjalnych, poświęcony nominowanym do opuszczenia domu Wielkiego Brata
 • w soboty po godz. 23:00 - „Big Brother Nocą+”, kulisy, ciekawostki, kontrowersje
 • w niedziele o godz. 20:00, - „Big Brother Arena”, program, w którym poznamy wyniki głosowania telewidzów i dowiemy się, kto odpadnie z programu

Big Brother powraca! Pamiętasz jeszcze legendy programu?

Martyna Wojciechowska nie chciała prowadzić programu "Big Brother"

telemagazyn.pl/x-news

Big brother zwycięzcy poprzednich edycji

Kto wygrał poprzednie edycje Big Brothera? Poniżej lista zwycięzców wszystkich polskich edycji Big Brothera:

 1. Janusz Dzięcioł,
 2. Marzena Wieczorek,
 3. Piotr Borucki,
 4. Jolanta Rutowicz,
 5. Janusz Strączek.
 6. Jarosław Jakimowicz (Big Brother VIP)

Big brother dawni uczestnicy

A jak swój udział wspominają uczestnicy pierwszej edycji Big Brothera? Po zakończeniu reality show część z nich stała się celebrytami, niektórzy prowadzili własne programy telewizyjne, a zwycięzca pierwszej edycji został nawet posłem na Sejm. Z czasem ich gwiazdy przygasły, ale przy okazji nadchodzącej nowej edycji Big Brothera przypomnieli o sobie w programie Dzień Dobry TVN. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński opowiedzieli o tym, jak zmieniło się ich życie po programie.

ZOBACZ TEŻ: Klaudiusz Sevkovic z Big Brothera wygrał w Sądzie Apelacyjnym proces o zniesławienie

Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny

Materiał oryginalny: Big Brother 2019 NA ŻYWO 9.06 Kto jest nominowany? Transmisja w player.pl i TVN7 NOMINACJE Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata! - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Big Brother dostępny tylko tutaj 24/7 90 dni:

http://player-big-brother-2.lnfo.pl/

D
Dzik25

Niech ktoś mi powie jak mozna rozpoznac muchy tej samej plci bo jakis burak w big brader jego tata takie muchy miał na kotlecie ale chyba nie schabowym tylko z maki uklepany hehe hehe sam nie rozpoznaje ludzi a co muchy hehe cwaniak bo hetero ale nie wie co ma kobieta pomiedzy nogami konczace się na slowo...................... niu? pozdrawiam

G
Gość

Kara

Czy zauwazyliscie jak tam jest slodko!!! Az sie zygac chce...... Madzia kocha wszystkich , moze .....bo nie rozumie wiele rzeczy :))) Nastepna Iza, omg , wszystkich glaszcze i pociesza. Moze taktyka a moze wybrali takich bez charakteru .

G
Gość

poziom programów takich jak ten jest ponizej kupy

M
Macgyver

Zapewne pare osób ma jakies wartoś, ale generalnie fabryka pod nazwa tv mieli wszystkich równo ! Agnieszka która odpadła ma zapewne dobre wartości dlatego odpadła, bo takich tam nie trzeba ! Tam jesteś jak guma do żucia, gdy tracisz smak to ciebie wypluwają:) Gdyby sie rozebra lub pokażą tyłek jak kolega to ona by została zapewne w tej karuzeli beznajdzinosci :) oczywiście jakieś tam głosowanie widzów to ściema i mamienie naiwnych !

S
Sławomir

Przez 17 lat polskie społeczeństwo chyba stało się prawie w całości przebojowe i fit co widzimy w składzie big brothera. Sami modele i modelki o sylwetkach sportowców i oczywiście nietuzinkowym hobby. Brak zwykłych ludzi którzy zaburzyliby ten idealny wizerunek. Przynajmniej jeśli chodzi o skład to nowa edycja big brothera wypada dużo mniej ciekawie niż pierwsza.

G
Gulczas

Brakuje tylko islamisty z maczetą

B
Browman

Żenada

G
Gość

Czy prowadząca ten cyrk Agnieszka Szulim -Stark dalej bierze narkotyki ??

B
Brunesku

A casting to na wyspach był że wszyscy prawie z Wielkiej Berty :d

...

Agnieszka Woźniak-Starak- no dziennikarka która oprócz notorycznego: yyyy...aaaa....eee.... mhyyy... nie potrafi sie normalnie wypowiedzieć

k
koko

Będzie klapa.
Kto dziś ogląda pitolenie?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3