Cały świat ogarnęło szaleństwo wyprzedaży! Właśnie teraz zaczyna się najważniejszy dzień w roku dla wszystkich miłośników okazji zakupowych – Black Friday.

PolskiBus.com również przygotował niezwykłą niespodziankę dla swoich Pasażerów z całej Polski i zagranicy! Tylko w piątek, 25.11 od godziny 00:01 do 23:59 na platformie PolskiBus.com będzie obowiązywał Red Friday. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy pulę biletów aż 16 000 promocyjnych biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe w fantastycznych cenach 5, 9, 15 i 25 zł!

- Dziś równo o północy zaczynamy prawdziwy szał zakupowy Red Friday!

Tylko przez jedną dobę Pasażerowie mają do zgarnięcia aż 16 000 biletów w niesamowitych promocyjnych cenach zaczynających się już od 5 zł! Jak zawsze obowiązuje stała zasada - kto pierwszy ten lepszy, więc warto się spieszyć i korzystać z tej wyjątkowej okazji. Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników podróży do sprawdzenia naszej fantastycznej propozycji na platformie PolskiBus.com. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com

Czytaj też:
https://strefabiznesu.pl/promocje-i-okazje-zakupowe-podnosza-wartosc-prezentow-swiatecznych/ar/c3-11498053
Oferta jest limitowana i dotyczy wybranych kursów od poniedziałku do czwartku w ramach krajowej i międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Akcja potrwa tylko przez jedną dobę - zacznie się w piątek o północy i będzie aktywna do końca dnia do godziny 23:59. Podróże można rezerwować na okres od 28.11 do 15.12. Aby skorzystać z tej promocji należy wpisać kod promocyjny: REDFRI.
Przykładowe promocyjne połączenia: Warszawa – Gdańsk 5 zł, Gdańsk – Wrocław -> 15 zł, Kraków – Budapeszt / Praga / Wiedeń 15 zł.

Obejrzyj:
https://strefabiznesu.pl/ubezpieczenie-oc-jest-drogo-i-bedzie-drozec-wideo/ar/11499079