Blamaż piłkarzy Siarki. Kontuzjowany Madeja przybiegł ze szpitala! Zobacz film

Piotr Szpak / Echo Dnia
Bartosz Madeja mimo kontuzji wrócił na boisko.
Bartosz Madeja mimo kontuzji wrócił na boisko. MARCIN RADZIMOWSKI
Po bardzo słabym meczu podopieczni Adama Mażysza ulegli Stali Sanok 0-4. Po zderzeniu z jednym z piłkarzy gości do szpitala odwieziony został Bartosz Madeja. Ku ogromnemu zaskoczeniu publiki po kilkunastu minutach Madeja... przybiegł z powrotem na boisko.

W zgodnym przekonaniu kibiców Siarka zagrała gorzej niż w meczu z rezerwami Górnika Łęczna (przegrana 0-5).

Gospodarze, którzy jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej aspirowali do walki o awans do drugiej ligi nie mieli żadnego pomysłu na grę ofensywną, dodatkowo popełniając proste i niewymuszone błędy w obronie. Marzenia o grze w wyższej klasie rozgrywkowej prysły, jak mydlana bańka.

W 63 minucie spotkania bardzo groźnie wyglądającego urazu nabawił się pomocnik Siarki Bartosz Madeja. Po zderzeniu z Czenczkiem długo nie podnosił się z murawy, aż w końcu konieczne było przewiezienie naszego zawodnika do pobliskiego szpitala.

Jako, że trener Mażysz wykorzystał wcześniej limit zmian "Siarkowcy" grali w osłabieniu. Ku zdziwieniu miejscowej publiczności na trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry na boisko powrócił Madeja, który przybiegł wprost ze szpitala. Sędzia przedłużył mecz, aż o 10 minut, ale Siarka nie strzeliła nawet honorowej bramki.

Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok 0-4 (0-1)
Bramki: Nikody 23, 84, Czenczek 47, Sumara 58.

Siarka: Ćwiczak - Sałek, Kozłowski (66 Łukawski), Stępień, Łuczakowski - Kabata (46 Pluta), Hynowski, Madeja, Bobak - Mazurkiewicz (46 Walat), Kamiński (46 Stąporski).
Stal: Psioda - Kijowski, Sumara, Łuczka, Chudziak - Tabisz (66 Zajdel), Węgrzyn (90 Lorenc), Kuzicki, Kosiba (86 Kruszyński) - Nikody, Czenczek (66 Kowalski).