Walka Łukasza z Rivasem miała się odbyć się w tym roku w Kolumbii. Organizatorzy kolumbijskiej imprezy nie podołali wyzwaniu i do działania wkroczył Andrzej Wasilewski z KnockOut Promotions. Dograne zostały już najważniejsze kwestie, w tym termin walki. Gala odbędzie się 25 lutego w Rzeszowie, najprawdopodobniej w hali na Podpromiu.
Możliwość walki w Rzeszowie, przed własną publicznością zwiększa szanse naszego pięściarza. Dla pochodzącego z Czarnej Sędziszowskiej 36-latka to spełnienie marzeń. Rożańskiemu hala na Podpromiu dobrze się kojarzy. To w tym obiekcie wygrał swój ostatni pojedynek z Arturem Szpilką (maj 2021).
W 2015 roku na Podpromiu, w swojej drugiej walce w zawodowym ringu pokonał Białorusina Artioma Czarniakiewicza. Łukasz w zawodowym ringu stoczył w sumie 14 walk, wszystkie wygrał, z czego 13 przed czasem. Rok młodszy Rivas ma większe doświadczenie: wygrał 28 walki (19 przed czasem) i raz przegrał.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Sony Xperia 1 IV 12/256GB Czarny
smartfon xperia 1 iv dysponuje najlepszymi rozwiąz…
kup teraz

Apple iPhone 14 Plus 256GB Żółty
Okres gwarancji: 12 miesięcyWyposażenie: iPhone z …
kup teraz

Doogee S98 8/256GB Czarny
Smartfony Doogee. Flagowy model Doogee S98 został …
kup teraz

Redmi 10C 4/128GB Zielony
Redmi 10C Szybkość i niezwykła wydajność dzięki Sn…
Reprezentacja Polski. Rzecznik PZPN o problemach w kadrze