Bracia Szczepanik wystąpią w roli chóru greckiego

  Bracia Szczepanik wystąpią w roli chóru greckiego

  Beata Terczyńska

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Bracia Szczepanikowie

  Bracia Szczepanikowie ©Maciej Boryna

  Tomek Szczepanik jest kompozytorem muzyki do spektaklu "Antygona 2012" w reżyserii Tadeusza Kijańskiego. W rolę Antygony wcieli się Joanna Liszowska.
  Bracia Szczepanikowie

  Bracia Szczepanikowie ©Maciej Boryna

  W grudniu Tomasz Szczepanik ogłosił nowy skład zespołu, który podobnie jak rzeszowscy muzycy z nowym składem nadal nazywa Pectus. Szeregi jednego zasilili bracia Tomka: Marek, Mateusz i Maciej. Każdy gra na innych instrumentach. Wszyscy również śpiewają. Skończyli studia na Uniwersytecie Rzeszowskim.

  - Zespół rozpoczął pracę nad nowym albumem, którego premiera planowana jest na jesień - zdradza Monika Paprocka, menedżerka zespołu. - Już wczesną wiosną nowy singiel trafi do rozgłośni radiowych. Trwają ostatnie miksy piosenki.

  Tomek jest też twórcą muzyki do słuchowiska radiowego "Miles, czyli żołnierz", na motywach powieści Tadeusza Kijańskiego "Kobiety, które kochamy". W obsadzie m.in. takie nazwiska, jak: Adam Ferency, Marcin Troński, Krzysztof Wakuliński, Reżyseria: Tadeusz Kijański

  Dowiedzieliśmy się również, że Pectus nagrywa swoje największe przeboje, czyli "To, co chciałbym Ci dać" i "Jeden Moment" w wersji angielskojęzycznej. Natomiast "Jeden Moment" jest przygotowywany również po rosyjsku.

  Bracia Szczepanikowie biorą również udział w spektaklu "Antygona 2012" w reżyserii Tadeusza Kijańskiego. Wystąpią w roli chóru greckiego. Muzykę do słów Kijańskiego skomponował Tomasz. W rolę Antygony wciela się Joanna Liszowska, która pracuje w studio z Tomkiem nad piosenkami.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (14)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (14) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Najlepsze produkty Podkarpacia

  Najlepsze produkty Podkarpacia

  NAUCZYCIEL NA MEDAL

  NAUCZYCIEL NA MEDAL

  "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie