Cenne nagrody do wygrania w konkursach dla spisujących się przez internet

Artykuł sponsorowany Materiał Urzędu Statystycznego w Rzeszowie
Spis internetowy jest najbezpieczniejszą i najwygodniejszą formą spisania się. Zapewnia pełną ochronę danych, a w dobie pandemii także zdrowia
Spis internetowy jest najbezpieczniejszą i najwygodniejszą formą spisania się. Zapewnia pełną ochronę danych, a w dobie pandemii także zdrowia Materiał Urzędu Statystycznego w Rzeszowie
W miniony piątek pisaliśmy o loterii, w której ci, którzy spisali się przez Internet w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, mogą wygrać samochód osobowy i inne cenne nagrody. Warto jednak wspomnieć o innych, atrakcyjnych konkursach, organizowanych lub współorganizowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie.

„Przedsiębiorco, spisz swoją firmę!”

W ramach tego konkursu właściciele lub zarządzający firmami zachęcają swoich pracowników do spisania się przez Internet. Następnie zgłaszają organizatorowi liczbę spisanych pracowników oraz ogólną liczbę zatrudnionych osób w firmie. Wygrywają te przedsiębiorstwa, w których procent spisanych pracowników był najwyższy. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne pakiety promocyjno-medialne.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Rzeszowie: rzeszow.stat.gov.pl, w zakładce Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, konkursy oraz na portalu: gospodarkaPodkarpacka.pl.

„Gminna SPISanka”

To konkurs zaadresowany do lokalnych społeczności i samorządów. Jego zwycięzcami zostają te gminy, w których odsetek mieszkańców spisujących się przez Internet będzie największy. Nagrodzonych zostanie 5 najlepszych gmin.

Konkurs na facebooku „#NSP2021 - Lubię to”

Konkurs jest prowadzony na profilu społecznościowym Urzędu Statystycznego w Rzeszowie pod adresem: https://www.facebook.com/USRzeszow/. Publikowane są tutaj posty z pytaniami. Zwycięzcami zostają osoby, które jako pierwsze odpowiedziały prawidłowo na pytanie i oczywiście same spisały się przez Internet.

„Podkarpackie społeczeństwo w obiektywie - dom, rodzina, zawód”

To konkurs fotograficzny, zaadresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zadaniem konkursowym uczestnika jest wykonanie i przesłanie zdjęcia nawiązującego do tytułu konkursu.

„Spisz się i podaj dalej”

Zwycięzcami konkursu „NSP2021 - spisz się i podaj dalej” zostają studenci, którzy spiszą się i zachęcą do spisania się przez internet jak największą liczbę osób.

„Kultura i tradycja w moim narodzie”

To konkurs plastyczny, skierowany do najmłodszych uczniów, w wieku 6-14 lat. Zadaniem jego uczestników jest wykonanie i przesłanie pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice i nawiązującej do tytułu konkursu.

Konkurs z Radiem Eska Rzeszów i Eska Przemyśl

Dla celów tego konkursu została specjalnie stworzona strona: spisrzeszow2021.eska.pl. Wszyscy, którzy spisali się przez internet i odpowiedzieli na pytanie konkursowe, mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Jury codziennie nagradza 3 najciekawsze odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe.

Więcej szczegółów dotyczących konkursów organizowanych przez US w Rzeszowie znajdą Państwo na stronie: rzeszow.stat.gov.pl w zakładce Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 konkursy.


ZOBACZ TAKŻE: Narodowy Spis Powszechny 2021: Sprawdź, jak można się spisać?

Wideo

Dodaj ogłoszenie