Centralna Liga Juniorów U-15: Druga wygrana SMS-u Jarosław

SMS Jarosław pokonał na wyjeździe TOP 54 Biała Podlaska. Po fatalnym początku sezonu wiosennego podopieczni Pawła Chlastawy nabierają rozpędu.

TOP 54 Biała Podlaska – SMS Jarosław 1:2 (1:1)

Bramki dla SMS-u: Krzyczkowski 5-karny, Sikora 65.

SMS: Stolarz – Kłyż, Serafin, A. Świecarz (41 Sz. Bogacz), Markiewicz, Bobel, Krzyczkowski (70 S. Bogacz), Sikora, Kos, H. Świecarz, Cielec. Trener Paweł Chlastawa.

Jarosławianom szybko udało się wyjść na prowadzenie, dzięki temu stres szybko ich opuścił i spokojnie mogli grać swoje.

Kolejne okazje dla drużyny trenera Chlastawy były kwestią czasu, bo rywale często mylili się przy wyprowadzaniu piłki. Gospodarze jednak mocniej przycisnęli i przejęli inicjatywę w konsekwencji czego wyrównali pod koniec pierwszej połowy.

- Po przerwie znów boisko należało do nas, mieliśmy dwie kolejne okazje bramkowe i tylko szczęście uchroniło rywali od straty – komentuje Paweł Chlastawa. Jarosławianie w końcu dopięli swego i wygrali 2:1.

Drugi z przedstawicieli Podkarpacia w lidze Karpaty Krosno rozegrają swój mecz z Sandecją Nowy Sącz w najbliższą środę.

POZOSTAŁE WYNIKI: KKP Korona Kielce – Motor Lublin 3:5, AP 21 Kraków – Wisła Kraków 1:2, mecz Karpaty Krosno – Sandecja Nowy Sącz w środę o 12.