Centralna Liga Juniorów U17. Karpaty Krosno pokonały BKS Lublin 3:0 [ZDJĘCIA]

tom
To były dwie różne połowy w wykonaniu Karpat. Pierwsza wręcz wzorowa. Pomijając pierwsze dziesięć minut, gospodarze zdominowali przeciwnika. Grali agresywnie, ofensywnie i co najważniejsze przyniosło to upragnione bramki. Dzień konia miał Dominik Kulon, który ustrzelił klasycznego hat-tricka. W przerwie krośnianie chyba przedwcześnie zaczęli fetować wygraną, bo po zmianie stron, delikatnie mówiąc, nie popisali się. Oddali inicjatywę drużynie z Lublina i tylko dzięki nieskuteczności graczy BKS-u nie spotkała ich kara.Karpaty Krosno - BKS Lublin 3:0 (3:0)Bramki: Kulon 18, 23, 39.Karpaty: Boczar (82 Staszkiewicz) – Szczurek (76 Dul), Zięba, Warchoł, J. Maik (60 Szarek), Stec (76 Zygmunt), Smoleń, Kulon, Bielak (57 Potaczała), Majewski (57 Boduch), Rzońca (76 Róg). Trener Lech Czaja. Tomasz Jefimow
To były dwie różne połowy w wykonaniu Karpat. Pierwsza wręcz wzorowa.