Centralna Liga Juniorów U17. Resovia zremisowała ze Stalą Mielec 1:1 [RELACJE I ZDJĘCIA]

Krzysztof Kapica
W Centralnej Lidze Juniorów U17, Resovia Rzeszów zremisowała ze Stalą Mielec 1:1. Krzysztof Kapica
W Centralnej Lidze Juniorów U17, Resovia Rzeszów zremisowała ze Stalą Mielec 1:1. Przegrały Karpaty Krosno.

W derbowym pojedynku pomiędzy Resovią, a Stalą Mielec walki nie brakowało jednak żadna drużyna nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz bardzo się przedłużył, bo w drugiej połowie kontuzji głowy doznał Bajda (Resovia). Na murawie pojawiła się karetka i mecz został na chwilę wstrzymany. Ostatecznie zawodnicy grali prawie 20 minut dłużej.

- Do momentu kontuzji Bajdy to chyba nawet my byliśmy zespołem lepszym - powiedział trener gospodarzy Szymon Dusza. - Potem jakby trochę uszło powietrze z chłopaków - dodał. - W meczu było dużo walki - powiedział z kolei II trener gości Grzegorz Krukowski. - Patrząc na całe spotkanie to chyba remis jest sprawiedliwy, ale mogliśmy też wygrać - mały niedosyt jednak jest - zakończył.

Resovia – Stal Mielec 1:1 (1:0)

Bramki: Mac 34 - Szczybyło 60

Resovia: Adamski – Pałka, Mac (80+18 Cypek), Kloc, Łaski, Kurek, Cuber, Tarnowski (76 Bać), Czado (80+16 Kwarciński), Basznianin, Bajda (60 Pasternak). Trener Szymon Dusza.

Stal Mielec: Przyboś – Szczybyło ż (65 P. Witek), Chmielowski (78 Parkosz), Chalwa ż (50 Kozłowski ż), Celmer, Kiełbasa, Kron, Duszkiewicz (50 Ciemierkiewicz), Mokrzycki, W. Mazur ż (60 A. Witek ż), Deapollonio (78 Czop). Trener Przemysław Paprocki.

W drugim spotkaniu z udziałem drużyny z naszego regionu Karpaty pechowo przegrały z Cracovią. - Nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział po spotkaniu trener krośnian Piotr Hajduk. - Nasza gra wyglądała naprawdę pozytywnie, a gola straciliśmy 5 minut przed końcem meczu - dodał.

Karpaty Krosno – Cracovia 0:1 (0:0)

Karpaty: Kandefar – Wilk, Bujak, Dziura, Wiśniewski (76 Gruba) – Leja, Gierczak ż, Zaradzki (41 Majka), Czelny – Knap ż, Lewiński.

5 minut przed końcem, poyztywnie wyglądało, duże zaangażowanie, zmarnowaliśmy sytuację, nie zasłużyliśmy

POZOSTAŁE WYNIKI:
Juventa Starachowice – Motor Lublin 0:0; Korona Kielce SA – KKP Korona Kielce 2:0.