Centralna Liga Juniorów U19: "Czarne Koszule" ograły Stal Rzeszów. Mecz Resovia - Legia Warszawa przełożony

CK
Stal Rzeszów ma nikłe szanse na pozostanie w CLJ
Stal Rzeszów ma nikłe szanse na pozostanie w CLJ Krzysztof Kapica
Stal Rzeszów nienajlepiej zaczęła rundę wiosenną w Centralnej Lidze Juniorów U19. Zespół prowadzony przez Macieja Serokę po porażce z ŁKS-em Łódź uległ na wyjeździe Polonii Warszawa. Mecz Resovia - Legia Warszawa przełożono.

POLONIA WARSZAWA - STAL RZESZÓW 2:0 (1:0)

Stal: Przewrocki - Marcinek, Wołowiec, Gul l - Szymański (70 Rączka), Toczek, Majka (80 Tomaszewski), Kruła l (46 Gil l), Kuca - Walków, Puc (80 Bąk). Trener Maciej Seroka.

W 7. minucie stalowcy popełnili błąd w ustawieniu i zawodnik gospodarzy strzałem z 7-8 metrów trafił do siatki.
- W I połowie przeważała Polonia, po przerwie to my byliśmy stroną dominującą - mówił trener Stali Maciej Seroka.
Gościom jednak nie udało się wyrównać, a na domiar złego w 85. min „Czarne Koszule” przeprowadziły skuteczną kontrę, ustalając wynik.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Progres Kraków - UKS SMS Łódź 0:3,
Stomil Olsztyn - MOSP Białystok 1:3,
ŁKS Łódź - Wisła Płock 0:3.
Znicz Pruszków - Wisła Kraków 0:0.
Mecze Jagiellonia Białystok - Korona Kielce i Cracovia - Motor Lublin zostały przełożone; m.in. Resovia - Legia Warszawa (na 11 kwietnia).