Centralna Liga Juniorów U19. Niefortunny początek wiosny Resovii i Stali Mielec

CK
Krzysztof Kapica
Nie o takiej inauguracji wiosennych zmagań myślały Resovia i Stal Rzeszów. Obie nasze drużyny uległy rywalom z Łodzi.

SMS RESOVIA – UKS SMS ŁÓDŹ 1:2 (1:0)

Bramka dla Resovii: Feret 34-karny.

Resovia: A. Cynar – Skoczylas (63 Ostrzywilk), Słoma, Geniec, Leśniak – Szafar, Obłoza, Feret, Krężel (83 Persak), Kądziołka – Twardowski. Trener Roman Borawski.

Do przerwy nic nie zwiastowało porażki Resovii. W II części przyjezdni w ciągu trzech minut uzyskali dwie bramki i utrzymali prowadzenie do końca spotkania.

ŁKS ŁÓDŹ – STAL RZESZÓW 3:1 (2:0)

Bramka dla Stali: Puc 53.

Stal: Przewrocki – Penar ż, Kozicki ż, Gul, Rączka (46 Tomaszewski ż) – Szymański ż, Toczek (65 Kruła), Gil ż (80 Wołowiec), Majka – Puc, Walków (55 Bąk). Trener Maciej Seroka.

Stalowcy zaczęli bardzo źle, szybko stracili dwa gole. Im dłużej trwał mecz, tym grali lepiej, czego efektem była kontaktowa bramka Puca (asystował Majka). Jednak ŁKS nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

POZOSTAŁE WYNIKI: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 0:1, Motor Lublin – Korona Kielce 0:0, Progres Kraków – Wisła Kraków 0:1, Cracovia – Wisła Płock 2:1, Polonia Warszawa – MOSP Białystok 4:1, Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn 1:0.

Udana inauguracja Stal Mielec - Górnik Łęczna 1:0.Czytaj także: Stal Mielec zdobyła pierwszy komplet punktów w tym roku - podopieczni trenera Smółki pokonali u siebie Górnika Łęczna [RELACJA]

Udana inauguracja Nice 1 ligi na Podkarpaciu. Stal Mielec o...