Centralna Liga Juniorów: Z nieba do piekła. Stal Rzeszów prowadziła 2:0, a potem…

Trampkarze Stali Rzeszów dominują w swojej grupie
Trampkarze Stali Rzeszów dominują w swojej grupie krzysztof kapica
Stal Rzeszów U18 była bliska pokonania u siebie Arki Gdynia. Ekipa z Podkarpacia znakomicie rozpoczęła mecz, ale potem stało się coś wyjątkowo złego. Tradycyjnie na remis zagrali juniorzy młodsi Resovii, a kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli trampkarze Stali Rzeszów.

U18

Stal Rzeszów – Arka Gdynia 2:5 (2:2)

Bramki: Opalski 11, Pieniążek 19 – Skóra 24, 34, Galiński 54, Kroczyński 71, Soboczyński 87.

Stal: Zieliński – Szwed, Piotrowski, Marcin Kaczor, Ofiara – Somkin, Pieniążek (70 Cieśla), Gawlak (57 Kierys) – Skoczylas (46 Kuzio), Opalski, Paśko. Trener Maciej Tokarczyk.

Po dwudziestu minutach gry Stal prowadziła 2:0 i wydawało się, że po dłuższej przerwie może w końcu zanotować zwycięstwo. Nic z tego, w dalszej części gry goście rozkręcili się na dobre.

Pozostałe wyniki:
Legia – Lech 6:3, Polonia – Warta 0:2, Gwarek – Pogoń 1:4, Jagiellonia – Śląsk 4:1, Raków – Cracovia 0:1, Wiła – SMS Łódź 1:1, Górnik – Zagłębie 0:1.

U17

Resovia – Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:0)

Bramka dla Resovii: Pieniążek 65

Resovia: Dziurgot - Pikuła, Modrzejewski, Zięba, Sowa (82 Stępak), Lorenc (70 Szymański), Rębisz, Bielenda, Pirnach, Pieniążek, Marciniec. Trener Roman Borawski.

W pierwszej połowie blisko gola był Jakub Lorenc, ale jego strzał z dystansu był minimalnie niecelny. Lepiej ustawiony celownik miał w drugiej połowie Pieniążek i Resovia była na prowadzeniu. Niestety krótko, bo po trzechminutach goście wyrównali.

POZOSTAŁE WYNIKI: Wisła – Górnik 4:1, Korona - Cracovia 2:0; Hutnik - Wisła P. 4:0.

U15

Cracovia - SMS Resovia 3:2

Bramki: Kaczor 48, Bzdyl 55, Kalisz 60 – Mazurkiewicz 40+5, Szymończyk 68

SMS Resovia: Zawadzki – Suwała, Stojko, Kopeć, Jarecki (47 Siedlecki), Rudny, Mazurkiewicz, Gątek zk, Szymończyk zk, Woś (58 Jaroch), Grabarz (65 Chwałka). Trener Adam Bukała.

Motor Lublin – Stal Rzeszów 0-6 (0-0)

Bramki: Leniart 45, Gołda 46, 50, 79, Plichta 60, 76.

Stal Rzeszów: Głąb – Piwnicki (62 Kania), Jurkiewicz, Synoś, Cynk (41 Węgrzyn) – Koczera (52 Kasza), Mazur, Sadowski (41 Leniart) – Wnęczak (65 Kuliński), Plichta, Gołda. Tr. Krzysztof Hus.

POZOSTAŁE WYNIKI: Górnik – Korona 2:0, Sandecja - Wisła Kraków 2:2.

U19 - Makroregion

Grupa 4:
Resovia – Podhale Nowy Targ 2:1 Karcz 25, 90+2 – Ustupski 12,
Siarka Tarnobrzeg – Podlasie Biała Podlaska 5:2 Broda 30, 82, Miszczuk 44, Rapacz 59, Zmarzlik 66 – Waśkiewicz 78, Storto 81.
Korona Kielce – Star Starachowice 5:0;
Beskid Andrychów – Motor Lublin 0:3