Chcesz wziąć udział w losowaniu loterii "Mieszkanie za Czytanie"? Do jutra do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne

Ula Sobol
Krzysztof Kapica
Udostępnij:
Już w czwartek, 12 kwietnia, o godz. 11 w redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie odbędzie się główne losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie”. W piątym losowaniu loterii wezmą udział wszystkie zestawy kuponów dostarczone (przyniesione, przesłane lub wydrukowane przez organizatora) do Biura Loterii przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie, najpóźniej do 11 kwietnia 2018 roku (środa) do godziny 15.

Złoszenia, które dotrą do organizatora loterii „Mieszkanie za Czytanie” 11 kwietnia (środa) po godzinie 15, nie wezmą udziału w głównym losowaniu.

W przypadku Kart Abonamentowych udział w piątym losowaniu biorą Karty Abonamentowe uzyskane przez uczestników za zakupy abonamentu dostępu do treści elektronicznych dokonane poprzez stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ do dnia 30 marca 2018 roku.

Laureat otrzyma mieszkanie

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych. Laureat głównego losowania zamieszka w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowym SkyRes, położonym między ul. Lubelską, a ul. Warszawską w Rzeszowie.

Podczas głównego losowania rozdamy też gotówkę

Podczas finałowego losowania

nagrody będą losowane zgodnie z kolejnością: pierwsza nagroda główna to dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł, a następnie nagrody pieniężne: 1 x 5 000 zł, 1 x 2 000 zł, 1 x 1000 zł.

Po wylosowaniu koperty komisja sprawdzi, czy spełnione są warunki określone w regulaminie. Jeśli warunki nie są spełnione, koperta zostaje odrzucona, a losowanie dla danej nagrody będzie powtarzane do skutku.

Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania.

Uczestnik loterii, który dla zwiększenia szans wylosowania przesłał więcej niż jedno zgłoszenie loteryjne (tj. kilka kompletów kuponów, każdy w osobnej kopercie), gdy zostanie wylosowany kilkakrotnie, kolejno otrzymuje wylosowane nagrody.

Prawidłowy zestaw loteryjny

Zapakuj do koperty 10 kolejnych kuponów. Przynajmniej jeden z nich powinien być czytelnie wypełniony. Musisz też na nim podpisać wymagane regulaminem zgody. Jeśli w zestawie 10 kolejnych kuponów brakuje ci któregoś numeru, wstaw w to miejsce jokera. Brakuje ci więcej numerów? Wstaw więcej jokerów. Maksymalnie możesz ich użyć 9. Dalej postępuj tak, jak w przypadku zwykłego zestawu - wypełnij czytelnie przynajmniej jeden kupon, podpisz na nim zgody i włóż zestaw do koperty.

Zamówiłeś Nowiny na cały miesiąc i otrzymałeś Karty Prenumeratora? Każda to jeden los. Pojedynczą Kartę Prenumeratora wypełnij czytelnie, podpisz wymagane zgody i zapakuj do koperty.

Brakuje Ci kuponu? Wykorzystaj Kupon Joker

Kupon Joker zastępuje brakujący kupon loteryjny o dowolnym numerze.

Zestaw konkursowy nie może się składać wyłącznie z jokerów. Przesłanie 10 kuponów Joker w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Życzymy powodzenia w czwartkowym losowaniu!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:
Na giełdzie samochodowej kupisz dosłownie wszystko
Świnka Tytus mieszka w rzeszowskim bloku ze swym właścicielem. I nigdy nie zostanie świąteczną kiełbasą
Zjadamy 4,5 kg makaronu na osobę. To jeden z najniższych wskaźników w Europie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie