Ciarko PBS Bank Sanok przegrało w Oświęcimiu

mawa
Tomasz Sowa
- Tak samo będa wyglądać mecze w play-off - mówił trener Miroslav Frycer. Jego ekipa w Oświęcimiu prowadziła 3:1. i przegrała.

Mecz błędów z obu stron choć bardzo ciekawy i zacięty. Gol Vozdeckiego na 1:1 padł podczas gry w podwójnej przewadze. Obie kary oświęcimianie dostali za... wprowadzenie na lód dodatkowego zawodnika. Bramka Piotrowicza na 2:3 poprzedziło zmarnowanie stuprocentowej sytuacji przez Wilusza.

W III tercji sanoczanom trochę zagotowały się głowy; najpierw na ławkę kar na 4 minuty powędrował Rąpała, po chwili na 10 Danton. Unia długo pracowała w "zamku", aż wreszcie trafił Komorski, choć goście sygnalizowali faul na bramkarzu.

Unia Oświęcim - Ciarko PBS Bank Sanok 4:3

Tercje: 1:1, 2:2, 1:0
Bramki: 1:0 Vosatko 4 minuta (asysty: Tabacek i Zdenek), 1:1 Vozdecky 9 w podwójnej przewadze (Kostecki i Dutka), 1:2 Strzyżowski 22 (Biały i Turon), 1:3 Vozdecky 24 (Zatko i Kostecki), 2:3 Piotrowicz 27 (Danecek i Wojtarowicz), 3:3 Vosatko 36 (Adamus), 4:3 Komorski 50 w przewadze (Piekarski i Adamus).

Unia: Fikrt - Vosatko, Vizvary; Ciura, Gabryś; Sindelar, Piekarski; Kasperczyk, Fiedor; Piotrowicz, Danecek, Wojtarowicz; Jaros, Kalinowski, Bepierszcz; Szewczyk, Komorski, Adamus; Zdenek, Modrzejewski, Tabacek. Trener Josef Dobos.

Ciarko PBS Bank: Pitton - Dutka, Williams; Zatko, Richter; Turon, Rąpała oraz K. Ćwikła - Endal, Pietrus, Danton; Kostecki, Cichy, Vozdecky; Biały, Wilusz, Strzyżowski; Mermer, R. Ćwikła, Wanat oraz H. Demkowicz. Trener Miroslav Frycer.

Sędziował Radzik (Nowy Sącz). Kary meczu: Adamus - Richter. Kary: 35 - 47 minut (10 Danton). Widzów 1100.