Ciarko Sanok przegrało z Comarch Cracovią aż 9:2

łuk
Tomasz Sowa
W decydującym siódmym meczu półfinału, Ciarko PBS Bank STS Sanok wyraźnie przegrało na wyjeździe z Cracovią 2:9 i nie zagra w finale.

Opinie trenerów:

Rudolf Rohaček: Każdy zespół wiedział, że to się musi rozstrzygnąć, Chłopcy byli gotowi, wiedzieliśmy czego się spodziewać. Udało nam się wyeliminować błędy. W pierwszej tercji nastrzelaliśmy bramki, kontrolowaliśmy wynik, graliśmy agresywnie. Pokazaliśmy też indywidualne umiejętności. Dziękuje za taki styl, zwycięstwo i awans do finału.

Kari Rauhanen: Wielkie gratulacje dla Cracovii. "Zabili" nas w 5 minut i było po meczu. Myślę, ze dziś rywale byli o dwa kroki do przodu. To nie była nasza noc. Byliśmy gotowi, wszystko było ok, ale mecz numer 7 był naszym najgorszym. Drużyna jest rozczarowana, kibice również.

Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank STS Sanok 9:2

Tercje: 3:1, 4:0, 2:1.

Stan play-off (do 4 wygranych): 4-3

Bramki: 1:0 Krystian Dziubiński 2 minuta (asysta Svitana), 2:0 Filip Drzewiecki 3 (Guzik), 3:0 Damian Słaboń 9 (Kapica), 3:1 Maksim Kartoszkin 20 (Rąpała, Kostecki), 4:1 Kacper Guzik 23, 5:1 Maciej Urbanowicz 26 (Kapica, Słaboń), 6:1 Paweł Kucewicz 28 (Drzewiecki ), 7:1 Adam Domogała 35 (Novajovský), 8:1 Kacper Guzik 42. 9:1 Rafał Dutka 56 (Domogała), 9:2 Bryan Cameron 60 (Kostecki - Strzyżowski).

Cracovi: Radziszewski (53 Łuba) - Rompkowski, Turoň, Svitana, Dziubiński, Šinagl - Wajda, Kruczek, Drzewiecki, Pasiut, Guzik - Noworyta, Dąbkowski, Urbanowicz, Słaboń, Kapica - Novajovsky, Dutka, Domogała, Wróbel, Kisielewski.

Ciarko: Missiaen (23 Skrabalak) - Roberts, Vidgren, Danton, Cichy, Szczechura - Tarasuk, Sproule, Śliwiński, Brown, Cameron - Rąpała, Tuominen, Kostecki, Kartoshkin, Strzyżowski- Demkowicz, Olearczyk, Ćwikła, Biały, Bielec.

Sędziowie: Przemysław Kępa, Tomasz Radzik. Kary:20 - 65 minut. Widzów: 2500.