CIECH to dobre miejsce pracy – firma oferuje szereg benefitów i możliwości rozwoju. Przeczytaj poniżej jakie!

Materiał informacyjny CIECH

Dlaczego warto?

CIECH Sarzyna to atrakcyjny pracodawca, który prowadzi ciekawe i rozwijające projekty oraz buduje przyjazne środowisko pracy. Zespół zatrudnionych tu ekspertów ma możliwość angażowania się w liczne inicjatywy spoza swojego obszaru i dzielenia się doświadczeniem, pomysłami i wiedzą z młodszymi pracownikami. Dodatkowo pracodawca wspiera ich w trudnych sytuacjach, np. poprzez udostępnienie dzieciom pracowników tabletów oraz Internetu do nauki i odbywania lekcji online podczas pandemii. Co więcej, największy polski producent środków ochrony roślin, wyprodukował w tym czasie - na potrzeby pracowników Grupy, ich rodzin oraz społeczności lokalnej - płyn dezynfekujący KETUSAR.

Spółka wdraża także transparentne procesy dotyczące awansów wewnętrznych i wynagrodzeń. Ponadto zakłady CIECH Sarzyna są wyposażone w zaawansowany sprzęt i aparaty specjalistyczne, które umożliwiają szeroki rozwój badań nad produktami.

Poza bogatą infrastrukturą przedsiębiorstwa, firma w ramach programu Pracownik+ oferuje:

  • szereg szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • karty sportowe Multisport,
  • liczne atrakcje budujące dobre relacje między pracownikami, np. pikniki,
  • pracę zdalną na wielu stanowiskach.

Bądź jednym z nas!

W związku z prowadzeniem sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i na świecie, spółka zatrudnia handlowców na terenie całego kraju, którzy podzieleni są na zespoły, współpracujące z farmami i sklepami. CIECH Sarzyna łącznie ma w swoich szeregach około 250 pracowników, w większości z województwa podkarpackiego. Każdy z nich jest częścią dużej rodziny, która wspólnie osiąga wyznaczone cele.

Katarzyna Siuzdak, Specjalista ds. Kontroli Jakości

W CIECH Sarzyna pracuję od 14 lat. Na przestrzeni ponad dekady miałam okazję obserwować i uczestniczyć w wielu przemianach strukturalnych i organizacyjnych. W swojej pracy zawodowej spotkałam wiele osób, które chętnie dzieliły się wiedzą i doświadczeniem, za co bardzo je cenię. Jestem członkiem świetnego, zgranego zespołu, z którym dążymy do osiągania wspólnych celów zawodowych, przede wszystkim utrzymania systemu akredytacji, wysokiej jakości usług i dobrej współpracy z naszymi klientami.

Zaangażowanie pracowników, wieloletnie doświadczenie w firmie i stały rozwój umiejętności umożliwia spółce realizację ambitnych planów biznesowych. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze CIECH Sarzyna stał się jednym z największych i najważniejszych przedsiębiorstw regionu.

Marcin Szwedo – Mistrz Konfekcji

Pracę w zakładach chemicznych podjąłem w 2000 roku, praktycznie zaraz po ukończeniu Technikum Chemicznego. Przez lata pracowałem jako aparatowy na różnych liniach produkcyjnych. Pod koniec 2018 roku wziąłem udział w rekrutacji wewnętrznej, dzięki której awansowałem na stanowisko Mistrza Konfekcji. Cieszę się, że pracuję w największej firmie w okolicy i mam realny wpływ na jakość produkowanych środków ochrony roślin.

Sylwia Siuzdak – Specjalista ds. Rozliczeń Energetycznych

W CIECH Sarzyna mile zaskoczyła mnie atmosfera i to jak ciepło zostałam przyjęta w nowej pracy. Cieszę się, że mam możliwość uczenia się nowych rzeczy, ponieważ branża chemiczna jest dla mnie ciekawym doświadczeniem. W poznawaniu zadań i obowiązków mam duże wsparcie w przełożonym oraz kolegach z działu.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w CIECH -
www.ciechgroup.com/kariera
Dodaj ogłoszenie