Crasnovia zremisowała z Wisłoką Dębica (zdjęcia)

Przemysław Markocki
Adrian Szczepański cieszy się z gola dającego Crasnovii wyrównanie.
Adrian Szczepański cieszy się z gola dającego Crasnovii wyrównanie. Przemysław Markocki
Po zaciętym pojedynku w Krasnem miejscowa Crasnovia zremisowała z Wisłoką Dębica 1-1.

Crasnovia od pierwszych minut próbowała atakować, ale graczom Marka Kramarza brakowało skuteczności i pomysłu na wykończenie akcji.

Crasnovia - Wisłoka Dębica 1-1

Pomysł mieli za to goście, którzy po strzale Kamila Adamczaka z bliskiej odległości wyszli na prowadzenie. Na szczęście dla gospodarzy receptę na Grzegorza Flaszę jeszcze przed przerwą znalazł Adrian Szczepański, który skutecznie dobił uderzenie aktywnego Tomasza Pietrasiewicza.

W drugiej połowie Crasnovia nadal atakowała, ale wciąż miała problemy ze stworzeniem klarownej sytuacji. Goście natomiast groźnie kontratakowali. Chwilę po zmianie stron okazje mieli Adamczak (głową) i Krzysztof Orzech (strzał po ziemi), ale tym razem Paweł Joniec nie dał się pokonać.

Ostatnie dwa kwadranse to coraz śmielsze ataki gospodarzy, którzy w dalszym ciągu jednak byli nieskuteczni. Kilka dobrych okazji zmarnował Szczepański, blisko był też Pietrasiewicz. W końcówce do własnej bramki omal nie trafił Piotr Mikulski, który wybijał piłkę głową.

CRASNOVIA KRASNE - WISŁOKA DĘBICA 1-1 (1-1)

0-1 Adamczak (12, strzał z bliska), 1-1 Szczepański (29, asysta Pietrasiewicza).

Składy obydwu drużyn, noty dla zawodników i wypowiedzi trenerów znajdziesz we wtorkowym papierowym wydaniu Nowin.

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.