Czarni Jasło bezbramkowo remisują z Piastem Tuczempy. Zobacz zdjęcia

Marek Dybaś
JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło zremisował 0-0 na własnym boisku, w sobotę z Piastem Tuczempy. Nadal u jaślan zawodzi skuteczność.

Już w pierwszej połowie gospodarze mogli prowadzić 2-0. Swoich szans nie wykorzystali Szalony i Złotek.
Pokonać Karnasa próbował także m.in. Warzocha.

Czarni mieli cały czas przewagę, goście nastawili się na kontry. Pierwsza taka akcja była w 32 minucie, ale dobrze między słupkami radził sobie Kwiek.

Po zmianie stron Piast wziął się ostro do roboty. Od pierwszego gwizdka przeprowadzona została groźna akcja i Hajduk próbował zaskoczyć Kwieka, ale na szczęście strzelił obok słupka.

Pojedynek na początku II połowy był wyrównany. Co chwilę ataki przeprowadzali jedni i drudzy.

Pełne zatrudnienie w ekipie Piasta miał Hajduk i Czub.

W dalszej części spotkania zaczęli przeważać Czarni. W 55 minucie Grzesiak strzela, piłkę chwyta Karnas. Trzy minuty później Złotek znowu nie wykorzystał szansy. Strzał z 7 metrów obronił bramkarz. W 61 minucie strzałem z 30 m zaskoczyć bramkarza Piasta próbował też Pokrywka, chwilę później także Madejczyk i Bernacki.

JKS GAMRAT CZARNI 1910 JASŁO - PIAST TUCZEMPY 0-0 (0-0)