Czarni Jasło odwrócili losy meczu z Sokołem Sieniawa

Miłosz Bieniaszewski
Czarni Jasło w kwadrans zapewnili sobie wygraną z Sokołem Sieniawa
Czarni Jasło w kwadrans zapewnili sobie wygraną z Sokołem Sieniawa Marek Dybaś
Dla Sokoła Sieniawa to była trzecia porażka z rzędu i to skończyło się pożegnaniem z drużyną trenera Tomasza Orłowskiego.

– Działaczom brakło cierpliwości i to już pewne, że odchodzę – usłyszeliśmy. – Szkoda tego meczu, bo w samej pierwszej połowie mieliśmy kilka świetnych okazji – dodał już były trener gości.

Wszystko dla jego drużyny wyglądało dobrze do 66. minuty. Wtedy po stałym fragmencie jaślanie wyrównali. Następnie w kwadrans dwie bramki zdobył Kamil Folwarski, czym zapewnił Czarnym wygraną.

– Wygrana rodziła się w bólach, ale takie cieszą podwójnie. Dla nas każdy punkt jest bezcenny – powiedział Jacek Klisiewicz, trener miejscowych.

Czarni Jasło – Sokół Sieniawa 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kapuściński 43, 1:1 Kulig 66, 2:1 Folwarski 70-karny, 3:1 Folwarski 80.

Czarni: Cyran – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic – Wójtowicz (46 Czyżowicz), Chrząszcz, Stelmach (60 Foryś), Munia, Kulig – Folwarski. Trener Jacek Klisiewicz.

Sokół: Pawlus – Kardyś, Siwyj, S. Padiasek, M. Padiasek (70 Flis) – Kapuściński, D. Jędryas (60 Milcz), Kalin (70 Lipniarski), Stefan, Gnatek – M. Jędryas. Trener Tomasz Orłowski.