Czuwaj Przemyśl zremisował z Pogonią Leżajsk: zdjęcia

Pogoń Leżajsk po raz pierwszy w tym sezonie straciła punkty przed własną publicznością. Co może dziwić, urwał je im Czuwaj Przemyśl.
Pogon (bialo-niebieskie stroje) zremisowala na swoim boisku z Czuwaj 2-2.

Pogoń Leżajsk - Czuwaj Przemyśl

Zdjęcia: Pogoń Leżajsk - Czuwaj Przemyśl

Pogoń po raz pierwszy w tym sezonie nie wygrała przed własną publicznością, choć powinna, bo była w tym meczu lepsza.

Pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do gospodarzy. Swoje szanse mieli Kossak, Bucior i zawsze groźny przy stałych fragmentach Bubiłek, niestety ich celność pozostawiała wiele do życzenia. Czuwaj odpowiedział jedynie strzałem Przytuły z ostrego kąta, który wyłapał Kurosz. Pogoń powinna wygrywać po pierwszej połowie, ale po wyjściu na prowadzenie, w jej szeregach zrobiło się zbyt luźno.

Po zmianie stron obraz gry był podobny. Tym razem nawet po wyjściu na prowadzenie leżajszczanie mogli podwyższyć, ale zmiany dokonywane przez trenera Pogonii wydawały się nietrafione. "Harcerzyków" mógł dobić w 88. minucie Kossak, który dostał idealne podanie od Szmuca, ale w sobie znany tylko sposób przerzucił bramkę gości. Zemściło się to w ostatniej akcji meczu.

POGOŃ LEŻAJSK - CZUWAJ PRZEMYŚL 2-2 (1-1)

1-0 Szmuc (40-wolny z 30 metrów), 1-1 B. Turek (43, z dystansu od słupka), 2-1 Sierżęga (60, strzał z 25 metrów), 2-2 Gniatek (90+2, dośrodkowanie Trawki).

Składy obydwu drużyn oraz wypowiedzi z obydwu stron w poniedziałkowym papierowym wydaniu Nowin