Damian Socha oficjalnie pożegnany przez kolegów z Igloopolu Dębica

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Damian Socha raz jeszcze stanął do zdjęcia z ekipą Igloopolu Dębica
Damian Socha raz jeszcze stanął do zdjęcia z ekipą Igloopolu Dębica Igloopol Dębica
420 meczów w ciągu 16 lat rozegrał Damian Socha w barwach Igloopolu Dębica. Klub uroczyście pożegnał swojego piłkarza przed ostatnim spotkaniem z Izolatorem Boguchwała.

Damian opuścił Igloopol zimą. Przeniósł się do Czarnovii Czarna w klasie O, ale dopiero teraz nadarzyła się okazja na oficjalne pożegnanie zawodnika.

Socha otrzymał pamiątkową koszulkę ze swoim nazwiskiem i numerem 420, bo tyle spotkań rozegrał w barwach Igloopolu. Po raz kolejny stanął też do zdjęcia z drużyną popularnych „Morsów”.

- Damian to szczególna postać dla naszego klubu. Prawie całą swoją karierę poświęcił Igloopolowi. Kilka razy awansował z nim do 4 ligi, zdobył wiele ważnych bramek – mówi Bogdan Mita, działacz Igloopolu. -Ale przede wszystkim to wzór dyscypliny i pracowitości. Tego młodsi zawodnicy powinni się od niego uczyć. Teraz jest w innym klubie, ale chyba tęskni za Igloopolem, bo czasem widzę go, jak biega na wale.

Socha jest wychowankiem Igloopolu, ale po ukończeniu wieku juniora trafił do Sanovii Lesko, a potem do Stali Sanok, bo dębicki klub nie posiadał wówczas drużyny seniorów. Do macierzystego klubu wrócił w sezonie 2003/04 i pozostał do końca 2020 roku.

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie