DART. Kielczanie zdobyli Rzeszów

Od lewej: Witold Lewandowski Witold, Tomasz Hermanowicz,Paweł Schab, klęczy Hubert Paradysz. archiwum
Kielczanin Tomasz Hermanowicz zdobył w klubie Siódemka 1 miejsce w XI Otwartych Mistrzostwach Rzeszowa. W finale. pokonał swego karajana Witolda Lewandowskiego.

Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Schab (Mielec). Kolejne czołowe miejsca zajęli: 4. Hubert Paradysz (Krosno), 5. Dariusz Siara (Leżajsk), 6. Robert Wroński, 7. Radosław Ciupak, 8. Wojciech Baran (wszyscy Rzeszów).

Wśród kobiet podium wyglądało następująco:1. Andżelika Wąsowicz, 2. Agnieszka Garbiec, 3. Edyta Moskal (wszystkie Rzeszów). W turnieju debli też najlepsi byli kielczanie: Hermanowicz/Lewandowski, którzy w finale pokonali krośnieński duet Paradysz/Adrian Michna. Na 3 miejscu uplasował się duet gospodarzy: Daniel Moskal/Roman Buż.
Patronat nad Mistrzostwami objął Radny Miasta Rzeszów-Wiesław Buż. Każdy zawodnik został nagrodzony upominkiem, a najlepsi w każdej kategorii pucharami, medalami oraz nagrodami finansowymi. Nad wyżywieniem zawodników oraz kibiców zadbał Kucharz "PREISS"Rzeszów. Pula nagród wyniosła tysiąc złotych.