Dart. Siódemka gościła mistrzów

Rzuca Karolina Bajkos, z tyłu Paweł Schab, w głębi Daniel Moskal.
Rzuca Karolina Bajkos, z tyłu Paweł Schab, w głębi Daniel Moskal. archiwum
Paweł Schab zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w rzeszowskiej Siódemce, Turnieju Mistrzów Darta Angielskiego (startowało 12 najlepszych podkarpackich darterów).

Paweł w finale pokonał 3;1 Daniela Moskala. Trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Furmanowi. Całą trójkę otrzymała nagrody finansowe, a triumfator także puchar.
Pozostałe czołowe miejsca zajęli: 4. Adrian Michna, 5. Gustaw Halibczok, 6. Radosław Ciupak, 7. Krzysztof Szuberla, 8. Roman Buż. Kolejną edycję turnieju zaplanowano na koniec lutego. Natomiast już w najbliższą sobotę po trzyletniej przerwie w Siódemce zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w darta angielskiego (godz.15). Więcej informacji o na stronie:www.siodemka.futbolowo.pl