Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Nieudane eliminacje do Mundialu w RPA. Polska męczy się na...

Debiuty Roberta Lewandowskiego w poprzednich klubach. Nie zawsze strzelał gole

Debiut w reprezentacji Polski

Nieudane eliminacje do Mundialu w RPA. Polska męczy się na wyjeździe z amatorami, czyli San Marino. Na początku Fabiański... broni karnego. Schodzimy na przerwę z prowadzeniem 1:0, ale Leo Beenhakker jest niezadowolony. Po godzinie ściąga Marka Saganowskiego, za którego pojawia się młodzieniec, Robert Lewandowski, który w 67 minucie ustala wynik. Gol na klepisku zrodził się z dobitki z lewej nogi.

Data: 10.09.2008
Rywal: San Marino
Rozgrywki: eliminacje MŚ 2010
Skład Polski: Fabiański - Wojtkowiak, Żewłakow, Jop, Kowalczyk (28' Krzynówek) - Błaszczykowski, Roger Guerreiro, M. Lewandowski, Piszczek (88' Murawski) - Saganowski (59' R. Lewandowski), Smolarek.

Nowy skatepark w Poznaniu? Jest miejsce, jest zabawa!

Trwają przygotowania do wielkiej przebudowy DK 94 w Olkuszu. Co teraz robią?