Demonstracja KOD, Obywateli RP i Rebeliantów w obronie niezawisłości sędziów i niezależności sądownictwa w Rzeszowie. Gościem Borys Budka

Krzysztof Kapica
Pod rzeszowskim zamkiem odbyła się demonstracja KOD, Obywateli RP i Rebeliantów w obronie niezawisłości sędziów i niezależności sądownictwa. Wśród manifestujących, których pojawiło się około stu, był m.in. wiceprzewodniczący PO Borys Budka.ZOBACZ TEŻ: Pikieta pod sądem w Przemyślu [ZDJĘCIA, WIDEO] Krzysztof Kapica
Pod rzeszowskim zamkiem odbyła się demonstracja KOD, Obywateli RP i Rebeliantów w obronie niezawisłości sędziów i niezależności sądownictwa. Wśród manifestujących był m.in. wiceprzewodniczący PO Borys Budka.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 45

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

o
over
W dniu 19.06.2018 o 22:15, JAN napisał:

?.  On sam co prawda jest ojcem 4-ki dzieci,ale szefem rządu został z woli starego kawalera. Nominację na ten urząd otrzymał z rąk ojca jedynaczki,jego własny ojciec /Kornel/ ma nieuporządkowaną sytuację rodzinną.?  ten przykład świadczy o twojej tępocie i nienawiści do ludzi  mądrych lepiej od  ciebie  PRZYKŁAD  TWÓJ WART OSKARA Z CHORÓB PSYCHICZNYCH

Jesteś pusty jak dzwon,dlatego zamiast argumentów się wydzierasz. Nie masz racji,pachniesz kołtunem i nie ma szans,że się zmienisz.

J
JAN
W dniu 19.06.2018 o 13:55, Gość napisał:

"Pouczać" można tylko człowieka,który ma pewną wiedzę,wyobraźnię i potrafi korzystać z rozumu. Dyskusja z takim jest wymianą informacji i poglądów. Ty natomiast,wcześniej skutecznie ogłupiony,usiłujesz forsować własne postrzeganie rzeczywistości. I jesteś odporny na wiedzę,której trochę chciałem ci zaserwować. Sam dokonujesz wyboru tego,co jesteś w stanie pojąć a że rozumiesz niewiele,stąd próby wrzasku /duże litery/ a brak argumentów.Twój obóz polityczny postępuje tak samo,dlatego się z nim identyfikujesz.Oto pewien przykład,może cokolwiek trafi.Premier Morawiecki był gościem na spotkaniu rodzin wielodzietnych w Szczecinie,gdzie wygłosił orędzie,sprzeczne z faktami,chociaż posługiwał się półprawdami. Wrzeszczał tam do zebranych :"duże rodziny są drogą do wielkiej Polski, do zrealizowania Polski naszych marzeń" On sam co prawda jest ojcem 4-ki dzieci,ale szefem rządu został z woli starego kawalera. Nominację na ten urząd otrzymał z rąk ojca jedynaczki,jego własny ojciec /Kornel/ ma nieuporządkowaną sytuację rodzinną.Wcale nie uważam wszystkich "za głupich",to insynuacja.Natomiast fakt,iż masz mało wiedzy nie podlega dyskusji.Dowodów samdostarczasz.

 

?.  On sam co prawda jest ojcem 4-ki dzieci,ale szefem rządu został z woli starego kawalera. Nominację na ten urząd otrzymał z rąk ojca jedynaczki,jego własny ojciec /Kornel/ ma nieuporządkowaną sytuację rodzinną.?

 

 ten przykład świadczy o twojej tępocie i nienawiści do ludzi  mądrych lepiej od  ciebie  PRZYKŁAD  TWÓJ WART OSKARA Z CHORÓB PSYCHICZNYCH

t
tęsknota za socjalizmem
W dniu 19.06.2018 o 14:17, Piotrowicz to komuch napisał:

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz to komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego który teraz jest Twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej. I tyle w temacie PiSiorki. 

Ludzie, zwłaszcza na Podkarpaciu, tęsknią za komuną, tęsknią za socjalizmem, tęsknią za pracowaniem w państwowych firmach i ten powrót do czasów socjalizmu zapewnia im PiS. Dlatego Wyznawcy PiSu chodzą na spotkania z komuchem Piotrowiczem i patrzą się w niego jak w obrazek Matki Boskiej oraz słuchają jak Biblię. 

J
Jan
W dniu 05.06.2018 o 05:35, Rzeszowiak z Kmity napisał:

Wtedy wroci normalnosc, kiedy przestanie nia rzadzic chory z urojenia i nienawisci za wlasne niepowodzenia zyciowe karzel histori wspolczesnej Polski - JK.Wtedy kiedy przejmiemy wladze i wlasny los w nasze rece, rece Polakow ktorzy chca isc ramie ramie ze swiatem a nie droga ksenofobi, nienawisci i totalitaryzmu.Wtedy kiedy bedziemy przestarzegac prawa, konstytucji i kiedy demokratyczny lad wroci do polityki rzadzacych elit politycznych. Kiedy bedziemy naprawiac a nie potepiac i niszczyc....Kiedy wszyscy na to nie pozwolimy !!

 


 

PŁN.KOREA IDZIE DO ŚWIATA

a w sejmie widać że MY IDZIEMY W MIEJSCE KOREI -DOJNA ZMIANA NISZCZY CO PODEJDZIE-OJCZYZNĘ MĄDRĄ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE

 

Idź się wypłacz w rękaw u mamusi.

P
Piotrowicz to komuch

Poseł PiS Stanisław Piotrowicz to komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego który teraz jest Twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej. 

I tyle w temacie PiSiorki. 

G
Gość
W dniu 18.06.2018 o 09:38, JAN napisał:

gościu-- widać po twoich wpisach to chyba jesteś jakiś belfer bo pouczysz wszystkich jakby byli głupole a ty najmądrzejszy 

"Pouczać" można tylko człowieka,który ma pewną wiedzę,wyobraźnię i potrafi korzystać z rozumu. Dyskusja z takim jest wymianą informacji i poglądów. Ty natomiast,wcześniej skutecznie ogłupiony,usiłujesz forsować własne postrzeganie rzeczywistości. I jesteś odporny na wiedzę,której trochę chciałem ci zaserwować. Sam dokonujesz wyboru tego,co jesteś w stanie pojąć a że rozumiesz niewiele,stąd próby wrzasku /duże litery/ a brak argumentów.

Twój obóz polityczny postępuje tak samo,dlatego się z nim identyfikujesz.

Oto pewien przykład,może cokolwiek trafi.

Premier Morawiecki był gościem na spotkaniu rodzin wielodzietnych w Szczecinie,gdzie wygłosił orędzie,sprzeczne z faktami,chociaż posługiwał się półprawdami. Wrzeszczał tam do zebranych :"duże rodziny są drogą do wielkiej Polski, do zrealizowania Polski naszych marzeń" On sam co prawda jest ojcem 4-ki dzieci,ale szefem rządu został z woli starego kawalera. Nominację na ten urząd otrzymał z rąk ojca jedynaczki,jego własny ojciec /Kornel/ ma nieuporządkowaną sytuację rodzinną.

Wcale nie uważam wszystkich "za głupich",to insynuacja.Natomiast fakt,iż masz mało wiedzy nie podlega dyskusji.Dowodów sam dostarczasz.

 

J
JAN
W dniu 16.06.2018 o 11:18, Gość napisał:

Zacznij /jeśli potrafisz/ używać rozumu,kiedy słyszysz podobnie ogłupiające twierdzenia propagandy rządowej. Nigdy nie ma możliwości aby po jakichkolwiek zmianach,wrócić do tego,co było wcześniej. Niezależnie od systemu. Natomiast co do elit,sprawa jest poważniejsza. Prawdziwe elity zostały wymordowane,wpierw w Katyniu,potem przez hitlerowców a resztki po wojnie przez komunistów. Nieliczni umierają dzisiaj w zapomnieniu. Nowych elit nie posiadamy a tych,których każda władza nam proponuje,nie wszyscy akceptują.Elitą nie są politycy. Elitą są wykształceni ludzie z doświadczeniem i dorobkiem życiowym,które to cechy nie podlegają żadnym wątpliwościom. Zazwyczaj,do elit zaliczano inteligencję oraz ludzi wykonujących szczególnie ważne zawody,przede wszystkim te,obarczone wysokim zaufaniem społecznym. Kiedyś zaliczano do nich m.in. lekarzy,profesorów,prawników,inżynierów,dzisiaj z powodów doraźnych potrzeb politycznych te grupy się propagandowo hańbi i usiłuje nadawać społeczeństwu działaczy politycznych /czasami z tytułami/ale bez żadnych osiągnięć. Eksponując miernoty,niszczy się ludzki zapał lub poważnie szkodzi inicjatywom, pochodzącym od społeczeństwa. Miernoty nie posiadają koniecznej wyobraźni do przewodzenia społeczeństwu, zazwyczaj je konfliktują,dzielą i doprowadzają do nędzy,fizycznej i umysłowej. Tego, co było nikt poważny nie pragnie.Ludzie jeżdżą po świecie i zazdroszczą krajom cywilizowanym dobrobytu i  zwykłej,codziennej radości tamtejszych mieszkańców.My,jako naród,co chwila przeżywamy kryzysy i nieszczęścia. Ciągle z własnego wyboru.

gościu-- widać po twoich wpisach to chyba jesteś jakiś belfer bo pouczysz wszystkich jakby byli głupole a ty najmądrzejszy
co do tego ma Smoleńsk --i twoje wypociny----?  Może po winienem  tylko dopisać elit popapranych nowocześnie albo elit kastowych ,/ ekskluzywne/--albo elity pasożytnicze dbający o swoje dobro i rodziny ZNAM MIERNOTY KTÓRE POSIADŁY OGROMNE MAJĄTKI I SA ELITAMI POSIADANIA -- ZNAM MIERNOTY KTORE  ZDOBYŁY WYKSZTAŁCENIE TYTUŁY I SA DZIŚ PRZYZWOICI --ZNAM MIERNOTĘ KTÓRY BYŁ PREZYDENTEM I MA TYTUŁY TEZ ELITA-- ZNAM SETKI MIERNOT CO OBALALI RZĄDY DYKTATURY -ZNAM KABARET ELITA ROŚLINY KOLEKCJE - ELITA KABARET W WYKONANIU NP WALESY KOMOROWSKI W JAPONI TUSKA MUCHĘ  I INNE OSOBY ------POLITYCY TO TEZ ELITY --SA TO ELITY FUNKCJI --SA TEZ ELITY ZASŁUG --ITD ITD
ZNAM  KILKUNASTU elit  A JEST ICH TYS TAKICH ELIT CO ICH RODZICE NAUCZYLI CHODZIĆ KROWY PO SCHODACH TAKICH Z NADANIA  PZPR TAKICH RODZINNYCH TEZ
W POLSCE JAKBY POLACY MIELI ZAROBKI NA POZIOMIE UE TO NIE MA LEPSZEGO KRAJU JAK POLSKA DO ZAMIESZKANIA
 NO TO NA RAZIE TO CI PA INNI ZROZUMIELI O JAKIE ELITY CHODZI
   niewyróżniający się niczym pozytywnym, poniżej średniego poziomu; beztalencie JAN

w
warszawiak
W dniu 17.06.2018 o 10:18, PiS+kler=Targowica napisał:

W sobotę w Jarosławiu na Podkarpaciu odbyło się spotkanie z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem. - Miało być otwarte dla wszystkich. Mediów jednak nie wpuszczono, zakazano nagrywania - mówią chcący wejść na to spotkanie zwykli jarosławianie . By wyselekcjonować uczestników, organizatorzy użyli fortelu z... modlitwą.

Lud Warszawski juz kiedys wieszal takich zdrajcow narodu Polskiego na szubienicach.

Schody na placu Pilsudskiego do SZUBIENICY sa wybudowane.

Niedlugo postawi sie SZUBIENICE !

Szubrawcy z PiS-u juz czas na was nadchodzi za wasze uczynki.

G
Gość

Coraz szersze grupy społeczeństwa mają dość kłamstw podlewanych patriotycznym sosem. PiS przekroczył wszelkie możliwe granice przyzwoitości. Przekonują się o tym ci wszyscy politycy,którzy podjęli wysiłki na pokazywanie dokonań partii rządzącej,których w rzeczywistości nie ma. Jeżdżą po kraju bo tak nakazał prezes ale ludzi nie są w stanie przekonać, słyszą zaś coraz więcej nieprzyjemnych komentarzy. .Zamiana zwierząt przy korycie nie jest reformą a pazerność cnotą.

Spadające poparcie znowu usiłuje Macierewicz ratować rewelacjami o wybuchu w prezydenckim samolocie. Czy to się ponownie uda,bardzo wątpię. Nawet wśród najwierniejszego elektoratu słychać często pytania, po co i komu byłby taki zamach potrzebny.

P
PiS+kler=Targowica
W dniu 17.06.2018 o 10:18, PiS+kler=Targowica napisał:

W sobotę w Jarosławiu na Podkarpaciu odbyło się spotkanie z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem. - Miało być otwarte dla wszystkich. Mediów jednak nie wpuszczono, zakazano nagrywania - mówią chcący wejść na to spotkanie zwykli jarosławianie . By wyselekcjonować uczestników, organizatorzy użyli fortelu z... modlitwą.

24 lutego 1792 roku papiez Pius VI skierował do carycy Katarzyny II podziękowanie w ktorym nazwał ją heroiną stulecia i sławił jej podboje, wśród których jako największym jej osiągnięciem wymienił PIERWSZY ROZBIÓR POLSKI
S
SZARAK
W dniu 17.06.2018 o 10:18, PiS+kler=Targowica napisał:

W sobotę w Jarosławiu na Podkarpaciu odbyło się spotkanie z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem. - Miało być otwarte dla wszystkich. Mediów jednak nie wpuszczono, zakazano nagrywania - mówią chcący wejść na to spotkanie zwykli jarosławianie . By wyselekcjonować uczestników, organizatorzy użyli fortelu z... modlitwą.no

no to mamy czas

POGARDY I SAMO UWIELBIENIA

-KOREA PŁN. NADCHODZI

P
PiS+kler=Targowica
W dniu 14.06.2018 o 21:31, kler sprzedał Polskę Rosji napisał:

Zaskoczony uchwaleniem dnia 3 maja 1791 roku konstytucji, nuncjusz papieski, Saluzzo, natychmiast donosił do Rzymu, że ustawa majowa była zamachem stanu dokonanym przy udziale aprobującego tłumu, a więc miała pozór rewolucji."Zwracając się do papieża, nuncjusz zalecał wstrzymanie się od sformułowań, które mogłyby pochwalić lub aprobować Konstytucję 3go maja. Nazywał też Hugona Kołłątaja, Stanisława Staszica i Scypiona Piattolego (osobisty sekretarz króla) "jakobinami i złymi duchami króla." Kuria rzymska i polski kler obawiali się, że Polacy nie poprzestaną na Konstytucji, lecz pójdą dalej - wzorem rewolucji francuskiej - zlikwidują przywileje kleru, pozbawią ich wszelkich funkcji państwowych, położą rękę na jego majątku, a księży przeniosą na państwowe pensje. Co już częściowo miało miejsce kiedy to w roku 1789 Sejm Wielki uchwalił ustawę przeznaczającą dochody z jednej z najbogatszych europejskich diecezji na wojsko polskie - diecezji krakowskiej. Zaborcy zaś gwarantowali Kościołowi nienaruszalność praw i dóbr. Watykan obawiał się też pomysłów uniezależniania od Rzymu i utworzenia polskiego Kościoła narodowego. Polscy reformatorzy zaczęli kontestować fakt, że zasiadający w senacie Rzeczpospolitej biskupi wybierani są po za granicami kraju. Papież Pius VI dał Rosji zielone światło do wojny z Polską i jej rozbioru, kierując 24.02.1792 r. brewe dziękczynne do Katarzyny II, w którym nazwał ją heroiną stulecia i sławił jej podboje. Wśród nich wymienił pierwszy rozbiór Polski.

W sobotę w Jarosławiu na Podkarpaciu odbyło się spotkanie z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem. - Miało być otwarte dla wszystkich. Mediów jednak nie wpuszczono, zakazano nagrywania - mówią chcący wejść na to spotkanie zwykli jarosławianie . By wyselekcjonować uczestników, organizatorzy użyli fortelu z... modlitwą.
b
bloger

Elitą nie są politycy. Elitą są wykształceni ludzie z doświadczeniem i dorobkiem życiowym,które to cechy nie podlegają żadnym wątpliwościom. 

 

Trzeba dodać ,że o elitach mówimy  dopiero w trzecim pokoleniu.Absolwent Wyzszej Szkoly Gotowania Na Gazie ,syn przodujących hodowców nierogacizny,po wyrwaniu się do miasta nadal będzie plebejuszem

G
Gość
W dniu 16.06.2018 o 10:11, JAN napisał:

ci demonstranci to chcą żeby było tak jak było elity nie rusz

Zacznij /jeśli potrafisz/ używać rozumu,kiedy słyszysz podobnie ogłupiające twierdzenia propagandy rządowej. Nigdy nie ma możliwości aby po jakichkolwiek zmianach,wrócić do tego,co było wcześniej. Niezależnie od systemu. Natomiast co do elit,sprawa jest poważniejsza. Prawdziwe elity zostały wymordowane,wpierw w Katyniu,potem przez hitlerowców a resztki po wojnie przez komunistów. Nieliczni umierają dzisiaj w zapomnieniu. Nowych elit nie posiadamy a tych,których każda władza nam proponuje,nie wszyscy akceptują.

Elitą nie są politycy. Elitą są wykształceni ludzie z doświadczeniem i dorobkiem życiowym,które to cechy nie podlegają żadnym wątpliwościom. Zazwyczaj,do elit zaliczano inteligencję oraz ludzi wykonujących szczególnie ważne zawody,przede wszystkim te,obarczone wysokim zaufaniem społecznym. Kiedyś zaliczano do nich m.in. lekarzy,profesorów,prawników,inżynierów,dzisiaj z powodów doraźnych potrzeb politycznych te grupy się propagandowo hańbi i usiłuje nadawać społeczeństwu działaczy politycznych /czasami z tytułami/ale bez żadnych osiągnięć. Eksponując miernoty,niszczy się ludzki zapał lub poważnie szkodzi inicjatywom, pochodzącym od społeczeństwa. Miernoty nie posiadają koniecznej wyobraźni do przewodzenia społeczeństwu, zazwyczaj je konfliktują,dzielą i doprowadzają do nędzy,fizycznej i umysłowej. 

Tego, co było nikt poważny nie pragnie.Ludzie jeżdżą po świecie i zazdroszczą krajom cywilizowanym dobrobytu i  zwykłej,codziennej radości tamtejszych mieszkańców.

My,jako naród,co chwila przeżywamy kryzysy i nieszczęścia. Ciągle z własnego wyboru.

J
JAN

ci demonstranci to chcą żeby było tak jak było elity nie rusz

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3