Derby Podkarpacia dla Stali Stalowa Wola [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Kielar
Rzeszowian pogrążył Michał Czarny, były klubowy kolega.
Rzeszowian pogrążył Michał Czarny, były klubowy kolega. Krzysztof Kapica
W derbowym meczu II ligi wschodniej gracze Stali Stalowa Wola pokonali Stal Rzeszów 1-0.
Stal Stalowa Wola - Stal RzeszówStal Stalowa Wola w spotkaniu derbowym u siebie pokonała Stal Rzeszów 1:0.

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 1-0

Już w trzeciej minucie gospodarze objęli prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Damian Radawiec, a w polu karnym najwyżej do główki doskoczył Michał Czarny i ładnym strzałem pokonał bramkarza gości Tomasza Wietechę.

Co ciekawe, Czarny przeszedł do zespołu ze Stalowej Woli w przerwie zimowej ze Stali Rzeszów.

Zobacz zdjęcia: Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 1-0

Gospodarzom w kolejnych minutach nie brakowało okazji do strzelenia kolejnych bramek. Szanse mieli między innymi Wojciech Białek, Jarosław Piątkowski czy Krystian Getinger, ale zabrakło im precyzji.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali Stalowa Wola 1-0.

STAL STALOWA WOLA - STAL RZESZÓW 1-0 (1-0)

Bramka: Czarny (3)