Derby Rzeszowa dla Resovii. Stal - Resovia 0-1

Marcin Jastrzębski
Resovia po raz drugi w tym sezonie pokonała Stal Rzeszów. Dziś zwycięskiego gola dla zespołu Tomasza Tułacza zdobył Łukasz Zaniewski.

Mecz toczył się głównie w środku pola. Dość powiedzieć, że pierwszy celny strzał na bramkę w tym spotkaniu został oddany dopiero w 80. minucie. Oddał go napastnik Resovii Tomasz Ciećko.

Decydujące trafienie padło w ostatniej minucie tego spotkania. Resoviacy tym samym skopiowali wyczyn z rundy jesiennej gdy wygrali ze Stalą 1-0.

Stal Rzeszów - Resovia 0-1 (0-0)
0-1 Zaniewski (90).

STAL: Tomasz Wietecha - Sasa Kovjenic, Piotr Duda, Arkadiusz Baran, Donatas Nakrosius - Tomasz Persona, Damian Jędryas (59. Paweł Alancewicz), Łukasz Krzysztoń (52. Ernest Szela), Michał Lisańczuk, Andreja Prokic (57. Michał Górecki) - Daniel Koczon.

RESOVIA: Marcin Pietryka - Bartosz Jaroch, Bartłomiej Makowski, Mirosław Baran, Kamil Słaby - Michał Ogrodnik, Dariusz Frankiewicz, Konrad Domoń, Robert Tunkiewicz (64. Łukasz Zaniewski), David Kwiek (60. Dariusz Brągiel, 90. Świechowski) - Tomasz Ciećko (82. Piotr Krawczyk).

SĘDZIOWAŁ Jarosław Przybył (Kluczbork). ŻÓŁTE KARTKI: Lisańczuk, Persona, Nakrosius, Jędryas, A. Baran - Słaby, Tunkiewicz, Makowski, Frankiewicz, Krawczyk, Zaniewski. WIDZÓW 2500.

Zapis relacji live: Stal Rzeszów - Resovia