Developres Rzeszów poznał rywala w 1/8 finału Pucharu CEV. To wicelider włoskiej serie A

Developres Rzeszów zagra w 1/8 finału Pucharu CEV
Developres Rzeszów zagra w 1/8 finału Pucharu CEV K. Kapica
Unet e-work Busto Arsizio będzie rywalem Developresu SkyRes Rzeszów w 1/8 finału Pucharu CEV siatkarek. Włoski zespół triumfował w Pucharze CEV w poprzednim sezonie.

Pierwszy mecz odbędzie się w dniach 21-23 stycznia we Włoszech, a rewanż dwa tygodnie później w Rzeszowie.

To już ostatni weekend przed świętami. W niektórych ligach postanowiono dać wolne sportowcom, ale nie wszędzie. Jest kilka propozycji, na które warto się wybrać w przerwie świątecznego porządkowania. Oto nasze propozycje na najbliższy weekend.Aby zobaczyć pełny Sportowy Rozkład Jazdy, przejdź do kolejnego zdjęciaDevelopres Rzeszów pokonał po złotym secie francuski ASPTT Miluza w 1/16 finału Pucharu CEV

Sportowy Rozkład Jazdy (20-22 grudnia). Gdzie warto się wybr...

Drużyna z Busto Arsizio pokonała w 1/16 finału czeski VK UP Ołomuniec, oba spotkania rozstrzygając na swoją korzyść po 3:0 i dość przekonywająco w każdym z setów. Główną siłą w ofensywie ekipy z Włoch była w tych meczach reprezentantka Belgii Britt Herbots.

Więcej o siatkówce

Włoski zespół może okazać się znacznie trudniejszym przeciwnikiem od franzuskiego ASPTT Miluza, z którym Developres rywalizował w pierwszej rundzie. Busto Arsizio po 11. kolejkach włoskiej serie A zajmuje w tabeli 2. miejsce, ustępując jedynie Imoco Volley Conegliano z Joanną Wołosz w składzie.

Przypomnijmy, Developres w 1/16 finału pokonał w dwumeczu ASPTT Miluza po złotym secie. U siebie rzeszowianki wygrały 3:2, ale Francuski zrewanżowały się tym samym w swojej hali. Złoty set zwyciężył Developres 15:13.