Developres Rzeszów rozbił Radomkę Radom w sparingu. W piątek kolejne starcie

Developres pokonał u siebie Radomkę 4:0
Developres pokonał u siebie Radomkę 4:0 krzysztof kapica
Developres SkyRes Rzeszów pokonał 4:0 Radomkę Radom. Był to już trzeci sparing między tymi zespołami, pierwszy w Rzeszowie. W piątek kolejne starcie o godzinie 16 w hali na Podpromiu.

Tydzień temu w Radomiu oba zespoły rozegrały dwa spotkania. W pierwszym padł remis po 2, a w drugim Developres wygrał 4:0. Tamte mecze były jednak bardzo wyrównane i choć w drugim radomiankom nie udało się zdobyć choćby jednego seta, to w każdej partii z trudem sięgały po zwycięstwo.

W Rzeszowie było już inaczej. Przewaga "Rysic" nie podlegała dyskusji.

Dwa pierwsze sety toczyły się pod dyktando rzeszowianek, które raziły rywalki atakami ze skrzydeł. Developres prowadził od początku do końca i jego przewaga nie była zagrożona choćby na moment.

Dopiero w trzecim secie radomianki pokazały trochę pazura. Dzięki punktom Janisy Johnson i jej koleżanki gospodynie długo nie mogły się urwać rywalkom. Drobny kryzys przechodziła bardzo skuteczna w dwóch pierwszych odsłonach Kiera van Ryk. Ostatecznie jednak Developres nie oddał rywalkom tego seta.

Ponieważ tak, jak wcześniej trenerzy obu drużyn umówili się na cztery sety, to tak się stało.

Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Moya Radomka Radom 4:0 (25:17, 25:16, 25:22, 25:17)

Developres Rzeszów ponownie lepszy od E.Leclerc Moya Radomka...

W składzie Developresu na tę partię doszło do kilku zmian. Zmienniczki nie zawiodły jednak i dodatkowa partia również zdecydowanie należała do rzeszowianek.

W piątek kolejne starcie obu zespołów. Tym razem o godzinie 16.

Developres SkyRes Rzeszów – E.Leclerc Moya Radomka Radom 4:0

Sety 25:17, 25:16, 25:22, 25:17

Developres: Kaczmar, Van Ryk 21, Polańska 7, Efimienko-Młotkowska 4, Blagojević 11, Lazić 13, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero), Grabka 1, Krajewska 2, Rasińska 3, Stencel 6, Fidon-Lebleu 2.

Radomka: Honorio 11, Bałucka 7, Johnson 13, Łukasik 4, Twardowska 4, Skorupa 3, Witkowska (libero) oraz Molenda 7, Biała.