DevelopRes Szeregówki to więcej niż mieszkanie

Artykuł sponsorowany DEVELOPRES SP. Z O.O.
36 efektownych domków w zabudowie szeregowej wybuduje na osiedlu Drabinianka firma DevelopRes. Będzie to jeden z najbardziej efektownych projektów tego typu w mieście.

DevelopRes to jeden z największych deweloperów w tej części kraju. Jest znany z budowy nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Do tej pory w mieście wybudował m.in. Osiedle Zawiszy, SkyRes, Nad Wisłokiem i Tarasy Nad Zalewem. W tej chwili buduje także od podstaw osiedle Bella Dolina na Staromieściu. Najnowszy projekt, którego realizacja zacznie się w tym roku to domki w zabudowie szeregowej.

Stworzyliśmy nowoczesny projekt, który na tle konkurencji będzie się na pewno wyróżniał. Zależało nam, aby nasze szeregówki cechował nowoczesny design. Dzięki temu chcemy zaspokoić gusta nawet bardzo wybrednych klientów -zapowiada Bogusław Sobczyk, szef marketingu w firmie DevelopRes.

DevelopRes zapowiada realizację szeregówek w trzech etapach. Prace budowalne mają ruszyć w drugim kwartale tego roku, a rezerwacja mieszkań już się rozpoczyna. - Każdy segment to mieszkanie dwupoziomowe z garażem, o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Przed budynkiem każdy mieszkaniec otrzyma swój własny podjazd, na którym będzie można zaparkować drugi samochód. A od wewnętrznej strony szeregówki będą mieć działki, z przeznaczeniem na rekreację. Na przykład ogródek, albo miejsce do grillowania – mówi Bogusław Sobczyk.

Szeregówki powstaną w rejonie ulicy Nowowiejskiej na Drabiniance, niedaleko kompleksu Urocze Nowe Miasto, który również budował DevelopRes. Poza nowoczesną architekturą ich atutem będzie przede wszystkim znakomita lokalizacja. Bo chociaż urosną wśród domów jednorodzinnych, to mieszkańcy będą mogli szybko dotrzeć stąd do ścisłego centrum Rzeszowa. To miejsce, które jest jedną z najbardziej komfortowych lokalizacji w Rzeszowie. Osiedle Drabinianka i Nowe Miasto posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę potrzebną do codziennego życia. Są tu sklepy, szkoły, przedszkola, kina itp. - W pobliżu można wsiąść w autobus i szybko dostać się do ścisłego centrum miasta. A w niedalekiej odległości jest także Park Papieski, tereny zielone nad Wisłokiem i kąpielisko Żwirownia – mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie