Deweloper Szerbud - siła solidności

Artykuł sponsorowany
Najwyższa jakość oraz świetna lokalizacja mieszkań to klucz do sukcesu
Najwyższa jakość oraz świetna lokalizacja mieszkań to klucz do sukcesu Fot. Krzysztof Kapica
Konkurencja na rzeszowskim rynku deweloperskim jest coraz większa. - Aby się w niej odnaleźć, trzeba budować solidnie i być uczciwym wobec klientów oraz podwykonawców - przekonują właściciele firmy Szerbud

Rzeszowski Szerbud działalność na rynku mieszkaniowym zaczynał w 1995 roku. Jak przekonuje Jacek Ceglarz, dyrektor ds. handlowych i inwestycyjnych, minione 22 lata pozwoliły firmie zdobyć niezwykle cenne doświadczenie, a także zbudować rozpoznawalną markę, która jest dziś synonimem fachowości i terminowości.

Wymagania klientów coraz wyższe

- Wysokich standardów jakości, terminowości i trwałości trzymamy się niezmiennie od lat. Każdy nabywca nieruchomości chce, by jakość wykonanych prac na każdym etapie była na najwyższym poziomie. W końcu dom lub mieszkanie to zazwyczaj życiowa inwestycja. Szukając bardzo dobrych lokalizacji przyszłych inwestycji, staramy się, aby mieszkańcy w przyszłości mieli blisko do centrum miasta, w którym koncentruje się życie kulturalne, handlowe oraz gospodarcze. Zwracamy także uwagę na odpowiednią komunikację miejską, przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, restauracje czy atelier urody - podkreśla Jacek Ceglarz.

W Szerbudzie obserwują, że oczekiwania klientów firm deweloperskich z roku na rok są coraz większe i nie każda oferta rynku jest w stanie je zaspokoić.

- Dlatego ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, by nasze budynki były wykonane z najlepszych materiałów i w najnowszych technologiach - zaznacza Jacek Ceglarz. - Z tego powodu również współpracujemy z firmami sprawdzonymi, dającymi gwarancję jakości wykonywanych usług. Kolejne inwestycje, które realizujemy, stawiają przed nami coraz to nowe wymagania. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jakość usług, na gwarancję, zarówno wykonanych prac, jak i materiałów, z których powstają budynki - podkreśla Jacek Ceglarz.

Nagrody za jakość i solidność

Dowodem na wysoką jakość inwestycji realizowanych przez Szerbud są nagrody otrzymane w prestiżowych konkursach, m.in. o Kryształową Cegłę czy Brylantowy Klucz, jaki w 2015 roku przyznano firmie za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepszą firmę budowlaną i zarządzającą województwa podkarpackiego w kategorii: Firma budowlana.

- Dla klientów to tym ważniejsze, że w razie jakichkolwiek koniecznych napraw czy reklamacji mogą się zwrócić do wykonawców w każdej chwili - przekonuje Jacek Ceglarz. - To ogromny atut, którym nie każda firma może się poszczycić. Dzięki nieustannym staraniom, by wychodzić naprzeciw potrzebom rynku, kupujący mają pewność, że ich domy i mieszkania są nowoczesne, doskonale wykonane, z materiałów wysokiej jakości oraz położone w bardzo dobrych lokalizacjach.

Jacek Ceglarz dodaje, że Szerbud stara się nie tylko spełniać marzenia swoich klientów o własnych czterech kątach, ale daje im poczucie bezpieczeństwa i pewność, że to także doskonała inwestycja i dobra życiowa decyzja.

Dodaj ogłoszenie