Dlaczego Studio Fringuello w Rzeszowie ma same pozytywne...

  Dlaczego Studio Fringuello w Rzeszowie ma same pozytywne opinie?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Dlaczego Studio Fringuello w Rzeszowie ma same pozytywne opinie?
  1/8
  przejdź do galerii

  ©fot. Lesław Kanikuła

  Salon kosmetyczny, w którym poczujesz się wyjątkowa.
  Jest takie miejsce na mapie Rzeszowa, ukryte z dala od hałasu, choć tak naprawdę umiejscowione w centrum miasta. Panuje tam perfekcyjna czystość, a zabiegi wykonywane są w przyjaznej atmosferze.

  Studio, które niemal od pięciu lat jest obecne na rzeszowskim rynku, zdołało wyrobić sobie uznaną markę wśród klientów. Świadczy również o tym to, że pani Dominika Zięba, która jest kosmetologiem i właścicielką salonu, była jedną z finalistek plebiscytu Mistrzów Urody 2018 w województwie podkarpackim, zdobyła tytuł Mistrza Wizażu, uzyskała tytuł Zaufanego Salonu portalu Dobra Kosmetyczka. Stale zwiększa swoje kompetencje uczestnicząc w warsztatach oraz szkoleniach w całej Polsce.

  Ponadto pani Dominika specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z użyciem kwasów medycznych, nowoczesnej metody naturalnego makijażu permanentnego brwi, makijażu ślubnym i wielu innych usługach kosmetycznych, które zyskały przychylność i uznanie wśród wielu Klientów.

  Zakupisz tu również kosmetyki, które nie zawierają w składzie licznych konserwantów, w tym podrażniających skórę parabenów.

  Przekonaj się zatem, że wyjątkowe podejście do klienta, w którym profesjonalizm łączy się z przesympatyczną obsługą, jest w tym miejscu na porządku dziennym. Skorzystaj z darmowej konsultacji skóry, dzięki której ocenisz kondycję cery i dopasujesz odpowiednią pielęgnację. Poprawę jej stanu zobaczysz od razu, a to sprawi, że będziesz wracać do Studia Fringuello z przyjemnością. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie w Internecie. A w końcu najlepszą reklamą jest rekomendacja zadowolonego Klienta, prawda?

  Gabinet kosmetyczny Studio Fringuello mieści się na ulicy Szopena 25a/4l w Rzeszowie. Telefon 601 450 347.
  Polecamy!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo