Dobre wyniki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate

Przemysław Markocki
W I Turnieju Karate o puchar prezydenta Ciechanowa wzięło udział łącznie aż 228 zawodników. archiwum
Piątka reprezentantów Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate stanęła na podium I Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa.

Z bardzo dobrej strony pokazał się Beniamin Szczuka, który zajął drugie miejsce w kat. do 40 kg (kadeci 1998-99). Drugą pozycję wywalczyła również Paula Majder (kadetki młodsze 2000-01; kat. do 45 kg). Trzecie miejsce wśród kadetek młodszych wywalczyła Anna Szczuka (do 35 kg).

W starszych rocznikach bardzo dobrze spisali się Maciej Jeziorowski i Izabela Dec, którzy zajęli trzecie miejsca. Jeziorowski w kat młodzików powyżej 60 kg (rocznik 97-96), a Dec wśród młodziczek.

W zawodach wzięło udział łącznie 228 zawodników z 20 klubów z całej Polski. Turniej odbył się wg pełnych światowych przepisów semi kontakt IKO. Licznie zgromadzona publiczność mogła oglądać we wszystkich kategoriach wiekowych wiele ciekawych i widowiskowych walk.