Dobry występ rajdowców Automobilklubu Rzeszowskiego

Bartosz Gubernat
Maciej Rzeźnik i Bogusław Browiński w akcji
Maciej Rzeźnik i Bogusław Browiński w akcji Archiwum
Znakomicie spisali się reprezentanci automobilklubu rzeszowskiego w rajdzie Start Auto Rallye Eger - pierwszej eliminacji mistrzostw Słowacji.

Maciej Rzeźnik z Bogusławem Browińskim zajęli drugie miejsce w klasie A6, a Jan Chmielewski z Szymonem Gospodarczykiem byli czwarci.

Jadący Suzuki Swift Super 1600 Rzeźnik po dwóch dniach rywalizacji i przejechaniu dwunastu odcinków specjalnych zajął także doskonałą, siódmą pozycję w klasyfikacji generalnej słowackiego czempionatu.

- Rajd Eger był dla nas bardzo udany i ciekawy. Jestem bardzo zadowolony z naszej czystej i równej jazdy. Nie mieliśmy żadnych niespodziewanych przygód. Staraliśmy się również nie podejmować zbędnego ryzyka i przywieźć na metę pierwsze punkty w tym roku. Udało się - mówi M. Rzeźnik.

Dobrze pojechał też Jan Chmielewski. Spośród 121 załóg wywalczył 12 pozycję w klasyfikacji generalnej i czwartą w klasie A6.