Dobry występ zawodniczki Karpat Krosno Anny Skrzypczyk w kadrze podczas turnieju UEFA Development Cup

Anna Skrzypczyk prezentuje się bardzo dobrze podczas turnieju w Izraelu
Anna Skrzypczyk prezentuje się bardzo dobrze podczas turnieju w Izraelu facebook.com/KSKarpatyKrosno
Anna Skrzypczyk, piłkarka Karpat Krosno zdobyła kolejną bramkę w reprezentacji Polski. Do siatki trafiła w meczu z Grecją.

Anna Skrzypczyk została powołana przez trenera reprezentacji Polski U-16 na turniej UEFA Development Cup, który odbywa się w Izraelu. Polki od samego początku prezentują się bardzo dobrze.

W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwone pokonały Irlandię Północną 3:0 (Anna Skrzypczyk wyszła w podstawowym składzie i została zmieniona po przerwie). Jeszcze lepiej było w pojedynku z Grecją, który Polki wygrały 4:1. Wynik otworzyła już w 4. minucie właśnie zawodniczka Karpat Krosno.

Kolejny mecz podopieczne trenera Marcina Kasprowicza zagrają 2 maja, a rywalkami będą reprezentantki gospodarzy.

Oto wykaz imprez sportowych z udziałem sportowców z naszego województwa, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Szczegóły na kolejnych slajdach.

Majówka na sportowo. Piłka, żużel, kosz i finał u siatkarek....

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani