Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 6
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Poznań...
fot. pixabay

Dobrze płatna praca w Poznaniu i okolicy. TOP 5 ofert z zarobkami od 9,5 do 19 tys. zł brutto na miesiąc. Sprawdź oferty i wymagania!

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
-zaprojektowanie ilustracji multimedialnych do projektów i tekstów w języku rosyjskim na rosyjskojęzycznych stronach internetowych; wykonanie rysunków wielokolorowych i czarnych z przeznaczeniem do ilustracji multimedialnych; dokonanie korekty ilustracji

Liczba godzin pracy w miesiącu:

umowa o dzieło/ nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
11.04.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 9 500 PLN brutto

Zawód:
grafik komputerowy multimediów

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Inne wymagania
- wykształcenie na kierunku grafika; przewidywany czas zatrudnienia 3 lata; wartość dzieła za trzy lata 342 000 zł brutto, płatne w 36 transzach gdzie jedna transza to 9500 zł brutto

Zobacz szczegóły oferty

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora --→