MKTG SR - pasek na kartach artykułów
6 z 6
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Miejsce pracy: Poznań...
fot. pixabay

Dobrze płatna praca w Poznaniu i okolicy. TOP 5 ofert z zarobkami od 9,5 do 19 tys. zł brutto na miesiąc. Sprawdź oferty i wymagania!

ENIOR ENGINEER - SOFTWARE DEVELOPMENT/STARSZY INŻYNIER DS. ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

- projektowanie rozwiązań technicznych oprogramowania IT; tworzenie oprogramowania produktu skoncentrowanego na AI/ML; wdrażanie rozwiązań technicznych pomagających w rozwoju produktu; wdrażanie wysoce widocznej aplikacji, ściśle współpracując z organizacją Pharma R&D AI/ML

Liczba godzin pracy w miesiącu:

160

Data rozpoczęcia:
01.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 19 000 PLN brutto

Zawód:
programista aplikacji

Wymagania konieczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Inne wymagania

- 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania IT; doświadczenie w Pythonie, znajomość rozwiązań konteneryzacji, doświadczenie w Agile, DevOps i automatyzacji, MS

Zobacz szczegóły oferty

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora --→