Doświadczenia sprawia, że wciąż jesteśmy liderem branży pogrzebowej

Materiał informacyjny - Zakład Pogrzebowy "HADES"
Udostępnij:
Kompleksowy Zakład pogrzebowy „Hades” to rodzinna firma istniejąca na przemyskim rynku od 1989 r. Ponad 30 lat doświadczenia sprawia, że wciąż jesteśmy liderem branży pogrzebowej w naszym regionie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych na najwyższym poziomie.

Pogrzeb bliskiej osoby wiąże się ze smutkiem i poczuciem utraty kogoś kogo kochaliśmy, dlatego w naszej firmie dbamy o to, aby ta ostatnia chwila, która łączy zmarłych z ich bliskimi wypełniona była życzliwością i zrozumieniem.

Zajmujemy się kompleksową obsługą pogrzebów, przewozem krajowym oraz międzynarodowym. W ofercie posiadamy wszelkie usługi około-pogrzebowe - od przygotowanie grobu murowanego po bogaty wybór nagrobków w tym również usługi grawerskie. W okresie od października do kwietnia przeprowadzamy ekshumacje na terenie całego kraju. Jesteśmy dyspozycyjni, służymy radą i pomocą na każdym etapie organizacji ceremonii, także po jej zakończeniu. Posiadamy rozbudowaną flotę samochodową oraz zaplecze melex.

Na terenie zakładu znajdują się dwie w pełni wyposażone kaplice, w których odbywają się pożegnania, modlitwy różańcowe oraz Msze Święte przy akompaniamencie organów. Dla osób, które z różnych względów nie mogą osobiście uczestniczyć w uroczystościach udostępniamy transmisje online, a dla tych, którzy przyjeżdżają z różnych stron świata mamy e-klepsydrę nowoczesną wersję nekrologu z dokładną lokalizacją kościoła, cmentarza czy zakładu pogrzebowego z aktywną nawigacją.

Jesteśmy firmą, która ciągle doskonali umiejętności swoich pracowników, bierzemy udział w szkoleniach, targach, warsztatach i projektach a wszystko po to, by w dalszym ciągu cieszyć się Państwa zaufaniem i móc rzetelnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dodaj ogłoszenie