Dużo piłki i nie tylko. Plan imprez sportowych na weekend

LUCI
Zajęte wszystkie boiska piłkarskie oraz mecze piłki ręcznej, tenisa stołowego i żużla to tylko część imprez sportowych odbywających się w ten weekend. Sprawdź terminarz, zaplanuj weekend.

BIEGI W CHŁOPICE/JAROSŁAW: IV Półmaraton Benedyktyński: Chłopice - Jarosław - 21,097 km (s. 11).
W KROŚCIENKU WYŻNYM: IX Bieg Uliczny Pożegnanie Lata - 10 km (s. 13.30, start i meta GOSiR).
FUTBOL AMERYKAŃSKIW RZESZOWIE: Turniej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego 8: Aviators Mielec - Przemyśl Bears (s. 14), Rzeszów Rockets - Aviators (s. 16), Rockets - Bears (s. 18, stadion przy ul. Wyspiańskiego).
HOKEJPHL: Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank STS Sanok (pt. 18), STS Sanok - Nesta Mires Toruń (n. 17).
KOSZYKÓWKAW ŁAŃCUCIE: XV Mistrzostwa Podkarpacia: Stal Stalowa Wola - Miasto Szkła Krosno (pt. 14), Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik (pt. 16), Stal - Siarka Tarnobrzeg (pt. 18), Gimbaskets Przemyśl - Pogoń (s. 14), Siarka - Miasto Szkła (s. 16), Gimbaskets - Sokół (s. 18), mecze o miejsca 1-5 (n. 10, 12 i 14).
LEKKOATLETYKAW RZESZOWIE: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (n. 13, ul. Wyspiańskiego).
PIŁKA NOŻNAIII liga kobiet: GKS Majdan Sieniawski - Grodziszczanka Grodzisko Dln. (s. 17).
II liga: Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg (s. 16), Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola (s. 18), Stal Mielec - Legionovia Legionowo (n. 18).
III liga: JKS Jarosław - Chełmianka Chełm (s. 14), Hetman Zamość - Karpaty Krosno (s. 15), Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała (s. 16), Piast Tuczempy - Lewart Lubartów (s. 16), Wólczanka Wólka Pełk. - Motor Lublin (s. 17), Lublinianka Lublin - Resovia (s. 17), Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 15), Sokół Sieniawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski (n. 16), Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl (n. 16),
IV liga: Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa (pt. 16.30), Sokół Nisko - Jedność Niechobrz (s. 16), LKS Pisarowce - Stal Nowa Dęba (s. 16), Cosmos Nowo-taniec - Kolbuszowianka (n. 14), LKS Skołoszów - Crasnovia (n. 15), KS Wiązownica - Wisłoka Dębica (n. 15.30), Błękitni Ropczyce - Sokół Sokolniki (n. 16), Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice (n. 16).
Podokręg Dębica
Klasa O:Kolbuszowa Dolna - Dębica (pt. 17), Ostrów - Widełka (s. 16), Kamionka - Trześń (s. 17), Czermin - Pustków (n. 11), Ostrowy Bar. Radomyśl Wielki (n. 12), Bielowy - Dzikowiec (n. 14), Raniżów - Brzostek (n. 16), Sędziszów Młp. - Czarnovia (n. 17).
Klasa A - gr. 1: Krzywa - Przedbórz (n. 11), Lubzina - Kawęczyn (n. 11), Wielopole Skrzyńskie - Frysztak (n. 16), Zagorzyce - Gnojnica (n. 14), Klęczany - Łopuchowa (n. 11), Wolica Piaskowa - Pustynia (n. 14), Nockowa - Olchowa (n. 14); gr. 2: Podgrodzie - Nagoszyn (n. 11), Stasiówka - Głowaczowa, Straszęcin - Zasów-Mokre, Żyraków - Paszczyna, Golemki - Wiewiórka (wszystkie n. 14), LKS Pust-ków - Łęki Górne (n. 15).
Klasa B: Borowa - Czarno-via II (s. 17), Siedliska Bogusz - Brzeźnica (n. 12), Borek Wielki - Żdżary (n. 14), Błękitni II Ropczyce - Bobrowa (n. 14), Stara Jastrząbka - Mała (n. 14), Zawada - Będziemyśl (n. 15), Ocieka - Góra Rop. (n. 17).
Okręg Jarosław
Klasa O: Pruchnik - Stubno (s. 11). Radymno - Morawsko (s. 16), Święte - Lubaczów, Piwoda - Kańczuga, Grzęska - Oleszyce, Grochowce - Makowisko, Urzejowice - Zarzecze, Gniewczyna - Leszno (n. 16).
Klasa A - gr. jarosławska: Surochów - Laszki (n. 13), Szówsko - Kidałowice, Wysock - Manasterz, Rudołowice - Węgierka, Łowce - Ostrów, Roźwienica - Dobkowice, Wietlin - Pełkinie, Pawłosiów - Duńkowice (n. 16); gr. lubaczowska: Dachnów - Horyniec, Krowica - Ruda Róż., Wielkie Oczy - Lisie Jamy, Narol - Płazów, Stary Dzików - Basznia Dolna, Cieszanów - Wólka Krowicka, Młodów - Zabiała-Stare Sioło (wszystkie n. 16); gr. przemyska: Torki - Medyka, Hurko/Hureczko - Zadąbrowie, Krówniki - Batycze, Kaszyce - Ujkowice, Huwniki - Nakło, Czuwaj Przemyśl - Dubiecko, Bircza - Bolestraszyce (wszystkie n. 16), Orły - Fredropol (n. 17). gr. przeworska: Święto-niowa - Jagiełła (n. 13.30), Gać - Babice, Krzeczo-wice - Gorliczyna, Rozbórz - Siennów, Majdan Sien. - Mirocin, Kisielów-Pełnatycze - Nowosielce, Łopu-szka Wielka - Gorzyce (n. 16).
KLASA B - gr. 1 jarosławska: LKS II Skołoszów - FC Roźwienica (n. 12), Cieszacin Wielki - Mołodycz, Rokietnica - Przedmieście Jarosław, Jankowice - Wierzbna, Wola Buchowska - Chłopice, Sośnica - Munina (wszystkie n. 13); gr. 2 jarosławska: Koniaczów - Młyny, Tuchla - Łazy, Zapałów - Michałówka, Miękisz Nowy - Chotyniec, Nienowice - Zaleska Wola (wszystkie n. 13). Korczowa - Korzenica (n. 16), gr. lubaczowska: Cetula - Stary Lubliniec, Łukawiec - Antoniki, Opaka - Ryszkowa Wola, Futory - Zalesie, Wola Wielka - Cewków (wszystkie n. 13); gr. przemyska: Łuczyce - Maćkowice, Trójczyce - Pikulice, Orzechowce - Nehrybka, Kosienice - Kal-ników, Żurawica - Wyszatyce (wszystkie n. 13), Olszany - Jaksmanice 2-1; pauza Niziny gr. prze-worska: Niżatyce - Maćkówka (n. 12), Krama-rzówka - Jodłówka, Hawłowice - Ujezna, Studzian - Żurawiczki, Manasterz - Rozbórz Długi, Tryńcza - Sietesz, Pantalowice - Rożniatów (wszystkie n. 13).
Okręg KrosnoKlasa O: Jasło - Bieździedza (s. 16), Faliszówka - Dukla, Targowiska - Ustrzyki D., Skołyszyn Stracho-cina, Korczyna - Uherce (n. 15), Markiewicza Krosno - Zarszyn (n. 16.30), Przysietnica - Łężyny (n. 16.30), Iwonicz - Grabowianka (n. 17).
Klasa A - gr. 1: Jabłonica P. - Bukowsko (n. 11), Pakoszówka - Bezmiechowa (n. 13), Sieniawa - Sanok (n. 15), Zmiennica - Bażanówka (n. 15), Iskrzy-nia - Lesko (n. 15), Brzozów - Baligród, Krościenko Wyżne - Izdebki, Długie - Haczów (wszystkie n. 16.30); gr. 2: Lubla - Nowy Żmigród (n. 11), Sobniów Jasło - Mrukowa (n. 11), Rymanów - Moderówka (n. 11), Kopytowa - Klimkówka (n. 13), Zręcin - Osiek Jasielski (n. 15), Jedlicze - Czeluśnica (n. 15), Koła-czyce - Zarzecze (n. 16), Nienaszów - Rogi (n. 16.30).
Klasa B - gr. 1: Płowce/Stróże Małe - Odrzechowa (n. 13), Tarnawa - Markowce (n. 13), Rzepedź - Nowo-sielce (n. 13), Poraż - Olszanica (n. 14), Niebiesz-czany - Pielnia (n. 15), Średnia Wieś - Rymanów Zdrój (n. 16.30), Polańczyk - Czarna (n. 16.30), gr. 2: Wesoła - Świerzowa (n. 13), Jaśliska - Trześniów (n. 13), Kombornia - Dobieszyn (n. 15), Głowienka - Guzikówka Krosno (n. 15), Jasionów - Lubatówka (n. 16.30), Lubatowa - Nozdrzec (n. 16.30), Jasionka - Żeglce (n. 16.30); gr. 3: Niepla - Chorkówka (n. 11, Kołaczycze), Dębowiec - Odrzykoń (n. 12), Koby-lany - Święcany (n. 16.30), Błażkowa - Szebnie (n. 13), Brzyska - Nowy Glinik (n. 15), Łęki Duk. - Niegłowice (n. 16.30), Makowiska - Hankówka-Brzysz. (n. 13).
Klasa C - gr. 1: Górzanka - Zagórz (n. 13), Czaszyn - Tyrawa Wołoska (n. 13), Myczkowce - Ropienka (n. 13), LKS II Pisarowce - Srogów Górny (n. 15), Janko-wce - Lutowiska (n. 16.30); gr. 2: Domaradz - Jabłonka (n. 11), Górki - Jaćmierz (n. 13), Niebocko - Hłudno (n. 13), Dydnia - Posada Górna (n. 13), Głębokie - Grabownica (n. 16.30),; gr. 3: Szczepań-cowa - Wróblik Szlach. (n. 11), Pustyny - Bóbrka (n. 11), Węglówka - Równe (n. 13), Orlew - Wzdów (n. 13), Wietrzno - Milcza (n. 13), gr. 4: Iwla - Brzezówka (s. 16.30), Draganowa - Wojaszówka (n. 13), Łęki Strzyżowskie - Potok (n. 13), Osobnica - Chlebna (n. 13), Krempna - Łubno Szl. (n. 16.30, Kotań).
Podokręg Rzeszów
Klasa O: Malawa - Medynia Gł. (s. 16), Czarna - Grodziszczanka (s. 16), Głogovia- Dynów (s. 17), Sonina - Strzyżów (s. 17), Przybyszówka - Dąbrówki (n. 15), Bratkowice - Trzebownisko (n. 15), Błażowa - Stobierna (n. 16), Resovia II - Sokołów Młp. (n. 17).
Klasa A - gr. 1: Korona Rzeszów - Jasionka (n. 11), Stal II Rzeszów - Tyczyn (n. 11), Mogielnica - Świlcza (n. 11.30), Zaczernie - Wysoka Strzyżowska (n. 14), Niebylec - Zgłobień (n. 14), Zabajka - Nosówka (n. 14), Wysoka Gł. - Trzciana (n. 16); gr. 2: Rogóżno - Łukawiec (n. 11), Żołynia - Dylągówka (n. 14), Handzlówka - Markowa (n. 15), Wola Dalsza - Wólka Podl. (n. 16), Rakszawa - Borek S. (n. 16), Jawornik P. - Głuchów (n. 17), Brzóza St.a - Wólka Niedź. (n. 17), gr. 3: Podleszany - Smoczanka Mielec, Przecław - Wola Chorz., Chrząstów - Wola M., Złotniki - Tuszy-ma (n. 11), Wadowice G. - Werynia (n. 14), Dulcza W. - Jaślany (n. 16), Gryf Mielec - Cmolas (n. 16)
Klasa B - gr. 1: Biała - Tytan Rzeszów (n. 11), Bratek II - Staro-niwa Rzeszów (n. 11), Zimowit Rzeszów - Mrowla (n. 11.30), Junak Rzeszów - Rudna Wielka (n. 11.30), Rudna Mała - RKS Rzeszów (n. 14), Budy Gł. - Nowa Wieś (n. 14). gr. 2: Lubenia - Pstrągowa (n. 11), Poło-mia - Kozłówek (n. 11), Hermanowa - Grodzisko (n. 14), Dobrzechów - Szufnarowa (n. 14), Lutoryż - Grunwald Rzeszów (n. 14); gr. 3: Wysoka - Harta (n. 11), Husów - Albigowa (n. 12), Hyżne - Wola Raf. (n. 14), Bachórz - Chmielnik (n. 14), Łańcut - Kraczkowa (n. 16). gr. 4: Białobrzegi - Trzebuska (n. 11), Łąka - Stobierna-Krzywe (n. 11), Korniaktów - Palikówka (n. 12), Zalesie - Strażów (n. 14), Budovia Budy Łańc. - Kosina (n. 14), Trzeboś - Sitowianka Budy Łańc. (n. 14); gr. 5: Borowa - Górki (n. 11), Podborze - Wierzchowiny (n. 11.30), Chorzelów - Kawęczyn (n. 12), Rzędzianowice - Padew Nar. (n. 14), Ławnica - Tuszów Nar. (n. 14), Breń Os. - Dębiaki (n. 14), Babicha - Trzciana (n. 16), gr. 6: Ostrowy T. - Dobrynin (n. 12), Wylów - Ruda (n. 12), Zarębki - Przyłęk (n. 12), Siedlanka - Sokół II K. Dolna (n. 13), Łączki B. - Trześń (n. 14), Kosowy - Trzęsówka (n. 14). PALP Mielec: Goleszów - Żarówka (n. 11), Zdziarzec - Janowiec, Partynia - Krzemienica, Grochowe - Dulcza Mała, Zgórsko - Dąbrówka Wisłocka (wszystkie n. 14).
Podokręg Stalowa Wola
Klasa O: Skowierzyn - Kamień (s. 11), Wrzawy - Rudnik (s. 16.30), Chwałowice - Grębów, Mokrzyszów - Nowa Sarzyna, Skopanie - Leżajsk, Zarzecze - Ździary, Pysznica - Gorzyce, Stale - Stal II SW (wszystkie n. 16); Klasa A - gr. 1: Jelna - Wola Zar. (s. 17), Brzóza K. - Jarocin, Sarzyna - Harasiuki, Górno - Podl. Kamień, Kuryłówka - Ulanów, Przędzel - Krzeszów, Jeżowe - Stare M. (wszystkie n. 16), gr. 2: Zaklików - Koniczynka (s. 16), Kotowa W. - Majdan Król. (n. 11), Rzeczyca Dł. - Podwolina, Dąbrowica - Stany, Radomyśl - Jadachy, Przyszów - Lipa, Knapy - Kłyżów (wszystkie n. 16). Klasa B - gr. 1: Wielowieś - Zakrzów (n. 13), Wola Bar. - Żab-no, Żupawa - Krzątka, Chmielów - Tarnowska W., Hadykówka - Serbinów, Sobów - Komorów, Kopcie - Cygany (wszystkie n. 16), gr. 2: Trześń - Zdzie-chowice, Rozwadów - Emaus Gorzyce, Kępie Zal. - Zabrnie, Zbydniów - Pilchów, Wydrza - Wola Rz., Majdan Zbyd.- Turbia (wszystkie n. 16); gr. 3: Glinianka - Racławice, Sójkowa - Bieliny, Cygany - Łowisko, Wólka Tan. - Hucisko, Kopki - Bieliniec (n. 13.30). gr. 4: Łętownia - Biedaczów (n. 16), Wierza-wice - Hucisko (n. 16), Dębno - Giedlarowa (n. 13), Przychojec - Grodziszczanka II (n. 13), Brzyska Wola - Majdan Ł. (n. 13), Tarnogóra - Łukowa (s. 17).
CLJ: Stal Mielec - KSZO Ostrowiec Św. (s. 12), ŁKS Łódź - Stal Rzeszów (n. 14).
PIŁKA RĘCZNAPGNiG Superliga: PGE Stal Mielec - Borodino Legionowo (s. 19). I liga: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Czuwaj Przemyśl (s. 18).
TENIS STOŁOWYEkstraklasa kobiet: KTS Zamek Tarnobrzeg - AZS UMCS Optima Lublin (n. 17).
Superliga mężczyzn: Dartom Bogoria Grodzisk Maz. - AZS Politechnika Rzeszów (pt. 18), Kolping Frac Jarosław - Palmiarnia Zielona Góra (pt. 18), Morliny Ostróda - Strzelec Frysztak (pt. 18)
I liga kobiet: Karpaty Krosno - Start Nowy Sącz (n. 16);
I liga mężczyzn: ZKS MAZEL Zielona Góra - Pegaz Łańcut (s. 16), Dwunastka Betard Wrocław - Pegaz (n. 11).
WYŚCIGI SAMOCHODOWEW KORCZYNIE: 13 i 14 Runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Prządki (s. i n. 9, start Korczyna, Rynek).
ŻUŻELII liga: Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno (n. 16.15).**

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

g
gościu

TYLKO  ZORZA  TRZEBOŚ !

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3