Dwaj piłkarze z Kłyżowa narozrabiali i jesień mają z głowy

pisz
archiwum
Hussein Sulaiman oraz Kamil Bąk, piłkarze Sanu Kłyżów, zostali surowo ukarani przez działającą przy stalowowolskim podokręgu piłkarskim komisję dyscypliny. Bąk został zdyskwalifikowany na pięć spotkań, natomiast Sulaiman na cztery.

Podczas meczu klasy okręgowej pomiędzy Słowianinem Grębów i Sanem, w 44 minucie przy stanie 2-0 dla gospodarzy, arbiter podyktował rzut wolny dla grębowian.

Kłyżowianie nie mogli się pogodzić z tą decyzją i padły niecenzuralne słowa, zawodnikom najwyraźniej puściły nerwy i po ściągnięciu koszulek udali się do miejsca, w którym byli kibice Sanu.

Arbiter nakazał im jednak udanie się do szatni, a przerwa w spotkaniu podczas całego zamieszania trwała kilka minut.

Obaj zawodnicy rundę jesienną mają z głowy, a i wiosenną rozpoczną z opóźnieniem, będą bowiem musieli odpokutować nałożoną na nich przez działaczy komisji dyscypliny karę.