Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Gniewko Kuczyński z Dębicy dwukrotnym wicemistrzem świata we fryzjerstwie!

Monika Sroczyńska
Gniewko Kuczyński z Dębicy dwukrotnym wicemistrzem świata we fryzjerstwie klasycznym i kreatywnym!
Wielki sukces Gniewka Kuczyńskiego z Dębicy na Mistrzostwach Świata Hairworld 2020. Dębiczanin został wicemistrzem świata w dwóch kategoriach: fryzura klasyczna męska oraz fryzura kreatywna. Zajął także 3 miejsce w kategorii męskiej Curly oraz 4 miejsce w kategorii Commercial Cut.

Zawody miały się odbyć we wrześniu w Paryżu, ale pandemia pokrzyżowała plany organizatorów. Występ Gniewka w zawodach został objęty patronatem Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka.

Serdecznie gratuluję Gniewkowi kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej i dziękuję pani Dorocie Pietracha, która służyła Gniewkowi pomocą w przygotowaniach do startu w międzynarodowych zmaganiach. Wyrażam radość, że Nowy 2021 Rok zaczynamy od takich sukcesów

– mówi burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Przed rokiem Gniewomir Kuczyński w duecie ze swoją koleżanką Aleksandrą Machnik zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019, w których wzięło udział 50 ekip i ponad 1400 młodych fryzjerów. Ponadto indywidualnie reprezentujący Polskę Gniewko zdobył srebro, a Ola brąz w kategorii Junior Gents Creative.