NOWINY24
  POPULARNE

  To czytają inni

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  To czytają inni

  • 11 listopada handel bazarowy w Rzeszowie kwitł
  • Na obwodnicy Radymna zderzyły się 3 osobówki i TIR
  • Podkarpackie odzywki czyli przezwiska w gwarze

  Dziś wielka gala Miss Polonia 2010. Głosujmy na Olgę Lackosz...

  Dziś wielka gala Miss Polonia 2010. Głosujmy na Olgę Lackosz z Jasła!

  Anna Janik

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Olga Lackosz, 19-latka z Jasła.

  Olga Lackosz, 19-latka z Jasła. ©FOT. MARCIN RADZIMOWSKI

  19-letnia jaślanka Olga Lackosz już dziś wieczorem może włożyć koronę miss. Finał konkursu odbędzie się w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich Expo.
  Olga Lackosz, 19-latka z Jasła.

  Olga Lackosz, 19-latka z Jasła. ©FOT. MARCIN RADZIMOWSKI

  Do 35. finału Miss Polonia zostało dosłownie kilka godzin. Jedną z 18 kandydatek walczących o koronę i tytuł jest Miss Podkarpacia,19-letnia Olga Lackosz z Jasła. Piękna brunetka studiuje na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i w przyszłości chciałaby zostać dziennikarką sportową. Jak przyznaje, od lat jest wielką fanką piłki nożnej.

  Olga razem z pozostałymi finalistkami wcześnie rano opuściła Hotel Borowiecki w Łodzi i udała się do obiektu Międzynarodowych Targów Łódzkich.
  Tam wzięła udział w próbie generalnej, na której pojawili się też jurorzy i wokaliści. Sam finał rozpocznie się już o 20.55.W rolę prowadzących koncert Miss Polonia wcielą się dziennikarka i prezenterka Agnieszka Szulim oraz lider zespołu Leszcze, Maciej Miecznikowski. Jako muzyczne gwiazdy wieczoru wystąpią: Iwona Węgrowska, zespół Blue Cafe, zespół Video oraz Norbi.

  W gronie jurorów zasiądą laureatki konkursu Miss Polonia z lat ubiegłych: III vice Miss World 1987 i Miss Polonia 1987 Monika Nowosadko - Woźniak, Miss Polonia 1991 Karina Wojciechowska, III vice Miss World 2004 i Miss Polonia 2004 Katarzyna Borowicz oraz Łodzianka Miss Polonia 2007 Barbara Tatara. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki zaprezentują się w czterech wyjściach: sukienkach koktajlowych, strojach kąpielowych, strojach w stylu rock oraz pokazie sukni wieczorowych.

  Finał Miss Polonia 2010 na żywo zobaczymy na antenie TVP 2. Przypomnijmy, że o tym, kto znajdzie się w ścisłym finale konkursu zadecydują widzowie, wysyłając SMS-y. Na reprezentantkę Podkarpacia głosujemy poprzez SMS o treści 7 (numer startowy Olgi) pod nr 7220 (koszt to 2 zł + VAT). Głosowanie rozpocznie się w trakcie finałowej gali.
  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia otrzyma wiele cennych nagród, m.in. kluczyki do Opla Meriva, diamentowe kolczyki, wycieczkę do Meksyku, zestaw eksluzywnych walizek, roczną opiekę kosmetyczną oraz laptopa.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (14)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (14) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Najlepsze produkty Podkarpacia

  Najlepsze produkty Podkarpacia

  SELFIE.COM.PL w listopadzie w Rzeszowie!

  SELFIE.COM.PL w listopadzie w Rzeszowie!