Egzamin gimnazjalny 2013. Historia, WOS, język polski [PYTANIA i ODPOWIEDZI]

gkr
archiwum
Historia, WOS i język polski - z tymi przedmiotami zmierzyli się gimnazjaliści pierwszego dnia egzaminów gimnazjalnych 2013. Pytania i odpowiedzi z testów znajdziecie na naszym portalu.

23 kwietnia jest pierwszym dniem egzaminów gimnazjalnych 2013. Start punktualnie o godz. 9. Pierwszym testem dla gimnazjalistów będzie zmierzenie się z pytaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie. Będą to zamknięte zadania w formie testu.

SPRAWDŹ: Egzamin gimnazjalny 2013. Historia i WOS [PYTANIA i ODPOWIEDZI]

Pierwszy dzień egzaminów gimnazjalnych 2013 to również pytania z języka polskiego. Tu oprócz zamkniętej formy zadań gimnazjaliści muszą się liczyć z częścią otwartą - wymagającą samodzielnej odpowiedzi, na przykład w formie opowiadania lub rozprawki.

SPRAWDŹ: Egzamin gimnazjalny 2013. Język polski [PYTANIA i ODPOWIEDZI]

W ubiegłym roku, przynajmniej dla gimnazjalistów z Rzeszowa, których pytaliśmy o pierwsze wrażenia po egzaminie gimnazjalnym z języka polskiego, odpowiedzi na pytania w części otwartej okazały się najtrudniejsze. Trzeba było przeanalizować treść recenzji przedstawienia teatralnego i poprawnie odczytać intencje autora.

W części egzaminu gimnazjalnego 2012 z historii i wos najwięcej trudności sprawiły natomiast zadania związane z chronologią historyczną.

Trzymamy kciuki za tegorocznych gimnazjalistów. Odpowiedzi na pytania z języka polskiego, historii i wos, szukajcie na naszym po zakończeniu egzaminu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie