Marcin Radzimowski
Siarka Tarnobrzeg (żółto-czarne stroje) zremisowała z Hutnikiem Kraków 1:1
Siarka Tarnobrzeg (żółto-czarne stroje) zremisowała z Hutnikiem Kraków 1:1 Marcin Radzimowski
W pierwszym meczu rundy rewanżowej sezonu 2022/2023 rozegranym na stadionie w Tarnobrzegu, piłkarze miejscowej Siarki zmierzyli się z Hutnikiem Kraków. Emocji nie brakowało, a mecz zakończył się remisem 1:1 - gola wyrównującego dla Siarki zdobył Krzysztof Zawiślak w 90. minucie meczu.

Siarka Tarnobrzeg kontra Hutnik Kraków

Dla podopiecznych trenera Łukasza Becelli to było niezwykle ważne spotkanie, ponieważ w rundzie jesiennej (mecz rozegrano w sierpniu) tarnobrzeska ekipa prowadzona wówczas jeszcze przez Sławomira Majaka, przegrała z "hutnikami" aż 0:6. Przed sobotnim meczem Siarka Tarnobrzeg miała na koncie 21 punktów, o jeden mniej od zespołu z Suchych Stawów, który w pierwszym meczu rundy rewanżowej pokonał GKS Jastrzębie 1:0. Siarkowcy, przypomnijmy, bezbramkowo zremisowali w Puławach z tamtejszą Wisłą.

W sobotę na murawie Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu przy alei Niepodległości w pierwszej części gry nieco lepiej poczynali sobie goście, co poskutkowało zdobyciem gola. Siarkowcy dwoili się i troili, by doprowadzić do wyrównania, co udało im się dopiero w samej końcówce meczu.