Mecz FC Barcelona - SSC Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

3 1 połowa

SSC Napoli

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Barcelona wygrywa i jest w ćwierćfinale. Jej kolejnym rywalem będzie Bayern Monachium!

• Ważna interwencja ter Stegena! Obronił strzał z ostrego kąta. Strzelał bodajże Di Lorenzo.

• W chwili zejścia Suarez otrzymał jeszcze żółtą kartkę.

• Firpo za Suareza.

• Trwa doliczony czas. Sędzia z Turcji doliczył w sumie pięć minut. Pierwsza już minęła.

• Zablokowany strzał Napoli. Tu już chyba nic się nie zmieni.

• Zabawa Napoli pod własną szesnastką. Messi przejmuje od Di Lorenzo, ale źle się zabiera i traci.

• Całkiem groźnie pod bramką Barcelony. Niewiele brakowało, żeby Napoli zdobyło kontaktową bramkę.

• Monchu Ramon za Griezmanna.

• GOL? NIE MA! Milik strzelił gola, ale znalazł się na minimalnym spalonym. Ależ pech!

• I jeszcze na boisku pojawia się Elmas.

• Milik za Ruiza. A więc dostał kilkanaście minut.

• Suarez przewrócony w okolicach szesnastki. Nie ma decyzji o karnym. Sędzia z Turcji nakazuje kontynuować grę - i słusznie.

• Alba miękko w pole karne - źle. Ospina złapał piłkę.

• Napoli swoich szans upatruje już tylko po stałych fragmentach. Przypomnijmy, do awansu potrzebuje dwóch goli.

• I jeszcze Lozano w miejsce słabego dziś Zielińskiego.

• Politano w miejsce Callejona.

• Wyrzucony do boku Griezmann nie dał rady oddać strzału. Piłkę jednak zawrócił do pola karnego. Seria zablokowanych strzałów ze strony Barcelony.

• Messi uderza, ale za lekko.

• Barcelona bawi się piłką. Wymienia kilka szybkich podań bez żadnego celu. Napoli w końcu odbiera, ale nie umie zbudować akcji.

• Strzały to 7 do 9 na korzyść Napoli. Ale strzały celne to 4 do 2 - dla Barcelony.

• Rakitić zbyt głęboko dośrodkował w szesnastkę - z wolnego.

• O, jest Zieliński na boisku! Właśnie dostał kartkę za faul na Messim. Przerywał jego szarżę na lewej flance.

• Niewykluczone, że w końcówce wejdzie młodzież Barcelony. Sporo niej na ławce.

• Za słabe uderzenie Insigne. Najniższy uderzał głową.

• Ruiz uderzył obok słupka. Ale wywalczyl rzut rożny. Wcześniej dwie szanse Napoli po kornerach.

• Napoli musi postawić wszystko na jedną kartę. Na razie cierpliwie rozgrywa piłkę.

• Gramy dalej. Messi jest na boisku.

• Lobotka za Demme na drugą połowę.

• Po pięciu doliczonych minutach mamy koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi wysoko.

• GOOOOOOOOOOOL! Insigne odrobinę zmniejsza straty.

• Trwa czas doliczny pierwszej połowy. Karnego otrzymuje... Napoli!

• Wygląda na to, że znamy ostatnich ćwierćfinalistów. Parę utworzą Barceloną (3:0, 1:1) z Bayernem (3:0, 2:1). Wracamy za kwadrans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Trafił Suarez. Uderzył w lewy róg. Messi chyba wróci na boisko, ale po przerwie.

• Rzut karny dla Barcelony.

• Analizy VAR trwają dziś niezwykle długo. Sędzia Çakır biegnie właśnie do monitora, by obejrzeć zdarzenie Koulibaly vs. Messi.

• Wygląda to tak, jakby Messi miał nie dokończyć meczu. Twarz schował w dłoniach. Nadal jest opatrywany.

• Za chwilę Barcelona może dostać rzut karny. Trwa analiza VAR. Tymczasem Messi mocno poturbowany.

• Trzech zawodników padło na murawę - w tym Messi. On został kopnięty przez Koulibaly'ego.

• Dość smętne tempo w końcówce pierwszej połowy.

• Napoli mogło zaskoczyć Barcelonę. Insigne dobrze wrzucił, ale przeciwnicy połapali się i wybili futbolówkę z pola bramkowego.

• A jednak bramka na 3:0 nie została uznana. Po długiej analizie VAR cofnięto ją. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką.

• Messi przyjmuje w polu karnym na klatkę piersiową, a potem uderza z lewej obok bramkarza.

• Czyli jest pozamiatane. Messi minął trzech (!) rywali), wbiegł do szesnastki i tam oddał skuteczny strzał. Świetna, przebojowa akcja.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MESSI na 2:0!

• Napoli wyraźnie schowane. Czeka na dobry moment. A Barcelona szuka drugiej bramki. Aktywny na połowie rywala jest Semedo.

• Z dystansu uderzył Rakitić. Mocno, ale obok prawego słupka. Ospina kontrolował sytuację do samego końca.

• Teraz to Barcelona kontroluje grę. Wyraźnie odżyła po bramce.

• VAR bramkę uznał. Barcelona prowadzi w dwumeczu 2:1.

• Pierwsza okazja dla Barcelony i od razu gol. Po wrzutce głową trafia Lenglet.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Barcelony!

• Kolejna akcja Napoli. Tym razem odgwizdano pozycję spaloną. Zresztą uderzenie okazało się niecelne.

• Messi szukał podaniem Semedo - nieudanie. Dobra interwencja Koulibaly'ego.

• Uwaga! Ciekawy pomysł na lobowanie. Ter Stegen faktycznie był daleko od bramki, ale zdążył do niej wrócić. Poza tym strzał był niecelny.

• Druga sytuacja dla Napoli. Ruiz został zablokowany w okolicach szesnastki.

• Na razie piłka po stronie Napoli. Akcja rozgrywana długo na lewej stronie. Prowadzi grę Insigne.

• SŁUPEK! Ależ blisko gola dla Napoli w pierwszej akcji. Bliski szczęścia był Mertens.

• Setien w białej koszuli, Gattuso w czarnej koszulce. A na boisku Napoli próbuje przekroczyć własną połowę.

• Od środka zaczęli goście. Mecz poprzedziła minuta ciszy.

• Piłkarze wychodzą na boisko - oddzielnie. Barcelona w podstawowym komplecie, Napoli na biało.

• W składzie Napoli widzimy Zielińskiego. Na ławce zaczyna Milik. Barcelona bez Busquetsa, Dembele, Umtitiego czy Vidala.

• W ćwierćfinale na zwycięzcę czeka Bayern. Możemy tak napisać, bo zespół z Monachium broni dziś trzybramkowej zaliczki z Chelsea.

• Pierwszy bezpośredni mecz odbył się jeszcze w lutym. Na bramkę Mertensa odpowiedział po przerwie Griezmann. Dziś Barcelonie wystarczy bezbramkowy remis do awansu.

• Przypomnijmy, Barcelona przegrała walkę o tytuł z Realem, a Napoli znalazlo się w tabeli dopiero na siódmym miejscu - nawet za Milanem. Z tego powodu nie będzie reprezentować Włoch w kolejnej edycji europejskich pucharów.

• Bez kibiców, ale o wielką stawkę. Mecz na Camp Nou zapowiada się niezwykle ekscytująco. Tylko jedna z tych drużyn może uratować beznadziejny sezon.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz FC Barcelona - SSC Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz FC Barcelona - SSC Napoli ONLINE. Po koronawirusowej przerwie wraca Liga Mistrzów. W specjalnej formule przypominającej mistrzostwa Europy. Przed turniejem finałowym w Lizbonie trzeba jednak dokończyć mecze 1/8 finału. W sobotę FC Barcelona zagra u siebie z SSC Napoli. Który z zespołów przynajmniej częściowo uratuje ten sezon? Relacja na żywo z meczu Barcelona - Napoli live w GOL24.pl.

Mecz FC Barcelona - SSC Napoli ONLINE

Nietrudno wskazać faworyta w starciu Barcelony z Napoli, a wynik pierwszego meczu (1:1) stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji ekipę z Katalonii. Nawet biorąc poprawkę na to, że odbędzie się bez udziału kibiców. W teorii stawia, bo Messi i spółka mają za sobą fatalną końcówkę sezonu w La Liga, której efektem była utrata mistrzowskiego tytułu na rzecz Realu Madryt.

- Z taką grą nie wygramy Ligi Mistrzów. W takim stylu nie wygramy nawet z Napoli - wypalił kilka tygodni temu Argentyńczyk, a media w Hiszpanii spekulowały, że Barca dokończy rozgrywki już z nowym trenerem. Padały nazwiska Patricka Kluiverta i Laurenta Blanca.

Ostatecznie Messi i Quique Setien zawarli rozejm (tak to określiła jedna z gazet), ale temat zmiany szkoleniowca na pewno powróci, jeśli Katalończycy nie wygrają Ligi Mistrzów.

- Taka jest rzeczywistość. Zobaczymy, jak sprawy się potoczą. Świadomość tego, że mecz z Napoli może być moim ostatnim w roli trenera Barcelony, nie zaprząta mi głowy. Jestem całkowicie spokojny, dobrze przygotowaliśmy się do tego spotkania z myślą, że będziemy kontynuowali przygodę w tych rozgrywkach, dotrzemy aż do finału w Portugalii. Z taką samą energią i entuzjazmem, jaki prezentuję - powiedział Setien.

W tej sytuacji Napoli nie jest bez szans, choć ekipa Gennaro Gattuso również ma swoje problemy. Największy z Arkadiuszem Milikem, który żegna się ze swoim obecnym klubem w najgorszy możliwy sposób. W 10 meczach po wznowieniu rozgrywek Serie A Polak strzelił tylko dwa gole, a jego postawa irytuje dosłownie wszystkich.

- Milik nie powinien rozegrać ani jednej minuty w ostatnich meczach. Mentalnie był gdzie indziej. To było haniebne - skrytykował go niedawno Umberto Chiarello z „Canale 21”, a zdaniem „ La Gazzetta dello Sport” mecz z Barceloną Polak przesiedzi na ławce rezerwowych.

Mecz FC Barcelona - SSC Napoli. Przewidywane składy

Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Roberto, Rakitić, De Jong - Messi, Suarez, Griezmann

Napoli: Ospina - Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui - Fabian Ruiz, Demme, Zieliński - Callejon, Mertens, Insigne

Mecz FC Barcelona - SSC Napoli TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz w sport.tvp.pl oraz płatnej aplikacji IPLA TV. Mecz w TVP skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński, a w Polsacie Sport Premium 2 Bożydar Iwanow oraz Paweł Golański. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!