Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W półfinale turnieju Centralnej Ligi Juniorów w Sanoku...

Finał Centralnej Ligi Juniorów w Sanoku. Niedźwiadki MOSiR zagrają w finale ze Stoczniowcem Gdańsk. 6:4 w półfinale z JKH GKS-em Jastrzębie

W półfinale turnieju Centralnej Ligi Juniorów w Sanoku miejscowe Niedźwiadki pokonały 6:4 faworyzowany zespół JKH GKS Jastrzębie i awansowały do finału mistrzostw Polski U20. W nim zagrają dziś o 14 ze Stoczniowcem Gdańsk, któremu w rozgrywkach grupowych uległy 4:5 po karnych.

W półfinale sanoczanie wygrali 6:4 (2:2, 3:0, 1:2), a bramki strzelali Szymon Dobosz (dwie) oraz Tymoteusz Glazer, Jakub Bukowski, Damian Gnida, Konrad Filipek i Szymon Fus. Spotkanie obserwowało tysiąc widzów, spragnionych w Sanoku hokeja na najwyższym poziomie.

W drugim meczu ½ finału Stoczniowiec ograł 5:4 Zagłębie Sosnowiec.

NOWE

Polecamy

Czeka nas rewolucja w mandatach

Rosyjscy szpiedzy w Polsce. ABW przeprowadziła akcję

PILNE

Dziś mecz Orlen Wisła - PSG w Lidze Mistrzów. Wicemistrz Polski sprawi sensację?