Finał WOŚP na Podkarpaciu. Co będzie się działo

  Finał WOŚP na Podkarpaciu. Co będzie się działo

  gkr

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Orkiestra Jurka Owsiaka gra już po raz dwudziesty.

  Orkiestra Jurka Owsiaka gra już po raz dwudziesty. ©WOŚP

  Dziś XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Podkarpaciu wystąpią m.in. Stachursky, Łzy, Varius Manx, Big Day i Kamień Kamień Kamień. Sprawdź, jak będą się bawić mieszkańcy Podkarpacia.
  Orkiestra Jurka Owsiaka gra już po raz dwudziesty.

  Orkiestra Jurka Owsiaka gra już po raz dwudziesty. ©WOŚP

  Podkarpacki finał WOŚP 2012 odbędzie się w Rzeszowie. Na ulicach miasta pojawi się czterystu wolontariuszy. Imprezy odbywać się będą w kilku miejscach, największa na rzeszowskim Rynku.

  Gwiazdą finału WOŚP w Rzeszowie będzie Stachurski. Zanim wystąpi zobaczymy m.in. pokaz Chow Gar Kung Fu, spektakl teatru Woskresiennie i występy grup Neuron i Ratatam. Pełny program: Finał WOŚP w Rzeszowie - program imprez.

  W Krośnie Orkiestra zagra m.in.
  na lodzie, kołach i pływająco. Nie zabraknie też koncertów i innych finałowych atrakcji: Finał WOŚP w Krośnie.

  Na ulice Przemyśla rankiem wyruszy stu orkiestrowych wolontariuszy. O godz. 16 rozpocznie się finałowa impreza na Rynku. Będzie dużo koncertów, zagrają zespoły rockowe, reggae i hiphopowe: Finał WOŚP w Przemyślu.

  Gwiazdą XX finału WOŚP w Tarnobrzegu będzie zespół Varius Manx: Finał WOŚP w Tarnobrzegu. W pobliskich Gorzycach zagrają natomiast Łzy: Finał WOŚP w Gorzycach, a w Stalowej Woli grupa Big Day: Finał WOŚP w Stalowej Woli.

  W mniejszych miejscowościach Podkarpacia też wiele będzie się działo. Głośno będzie w trakcie finału WOŚP w Głogowie Małopolskim, gdzie gwiazdą wieczoru będzie KaCeZet & Fundamenty. Wystąpią też m.in. rzeszowskie zespoły Secesja, Hamy z Bramy i Mienso: Finał WOŚP w Głogowie Małopolskim

  Na jasielskim Rynku impreza rozpocznie się już o godz. 10. Zwieńczeniem finału będzie koncert grupy Kamień Kamień Kamień - finalisty programu Must Be The Music: Finał WOŚP w Jaśle.

  Łańcut to sześciogodzinna impreza w Miejskim Domu Kultury. Wystąpi tu kilkunastu wykonawców i zespołów muzycznych: Finał WOŚP w Łańcucie. Podobnie będzie w Przeworsku, gdzie na deskach MOK koncert zagra m.in. Outsider Blues: Finał WOŚP w Przeworsku.

  - Kańczuga to małe miasto, ale atmosfera naszych finałów zawsze była niezwykła, setki serduszek na ulicach, uśmiechnięte twarze i niesamowita hojność mieszkańców. Zapraszamy ciepło i serdecznie na Wielki Finał w małym Mieście!!! - tak zachęcają do imprezy organizatorzy WOŚP w Kańczudze. Program zabawy: Finał WOŚP w Kańczudze.

  Więcej orkiestrowych imprez: Strefa Imprez  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (25)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (25) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo