Zamknij

Nowiny

Fink, Organek, Golec uOrkiestra, Happysad, Lao Che i wiele innych gwizd na ESK w Rzeszowie

KONCERT GŁÓWNY: 22 czerwca - piątek - Stadion Miejski w RzeszowiePierwsza część Koncertu Głównego to tradycyjnie występ młodych polskich artystów, którzy

Grzegorz Dembinski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/20] Następne

KONCERT GŁÓWNY: 22 czerwca - piątek - Stadion Miejski w Rzeszowie

Pierwsza część Koncertu Głównego to tradycyjnie występ młodych polskich artystów, którzy w danym roku osiągnęli sukces na rynku muzycznym. W tym roku wystąpi Daria Zawiałow - nominowana 5-krotnie w 2018 r. do Fryderyków, młoda wokalistka, która przebojem weszła na polski rynek muzyczny dając się poznać jako właścicielka wyjątkowego głosu i silnej osobowości scenicznej.

Gwiazdą wieczoru będzie FINK - zespół brytyjskiego wokalisty, autora tekstów, gitarzysty ale także producenta muzycznego, kompozytora i DJa, uznawanego za jednego z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat. Jego muzyka zjednała mu fanów z całego świata, a swoją wartość jako muzyk pokazał poprzez liczne kolaboracje z cenionymi artystami światowej branży muzycznej. Piosenki artysty są wykorzystywane w ścieżkach dźwiękowych w najpopularniejszych filmach i serialach telewizyjnych.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy