Futsal. 1 liga. Heiro Rzeszów wciąż nie może odpalić. Bezcenna wygrana Stali Mielec

Miłosz Bieniaszewski
Archiwum
Heiro Rzeszów w tym roku tylko przegrywa. Po niespodziewaną wygraną sięgnęła za to Stal Mielec.

Luxiona AZS UCMS Lublin – Heiro Rzeszów 4:2 (1:1)

Bramki: Mazurkiewicz 5, Wankiewicz 26, 39, Tkacz 36 – Dmitriiev 3, Fedan 28.

Heiro: Piszczek, Buczkowski – Maksym Gąsior, Sarzyński, Fedan, Warzybok oraz Dmitriiev, Hady, Skalski, Michał Gąsior, Sitek. Trener Piotr Ożóg.

Tamten rok rzeszowianie kończyli jako wicelider tabeli, ale po tym zostały już tylko wspomnienia. Heiro doznało bowiem trzeciej porażki z rzędu, znów jednak nie będąc wcale gorszym zespołem. Podopieczni Piotra Ożoga toczyli wyrównany bój z lublinianami, ale to gospodarze mieli lepiej nastawione celowniki i mogli się po meczu cieszyć ze zwycięstwa.

Kamionka Mikołów – Stal Mielec 2:4 (2:3)

Bramki dla Stali: Dopart, Skowron, Wątróbski, Kłos.

Stal: Zachariasz – Dopart, Kłos, Skowron, Wątróbski oraz Stypa, Ryba, Florian, Ślaski, Ząbek. Trener Mateusz Dopart.
Mielczanie nie odpuszczają walki o utrzymanie i dali temu dowód w Mikołowie. Mecz ten zaczął się po myśli miejscowych, którzy po czterech minutach prowadzili 2:0. Zanosiło się więc na kolejną bolesną porażkę Stali.

Goście po tym falstarcie pozbierali się jednak i doprowadzili do wyrównania. Po tym miejscowi mocno przycisnęli, ale świetnie spisywał się bramkarz przyjezdnych, a do tego miał trochę szczęścia. Goście szukali swoich szans w kontrach i po jednej z nich wyszli na prowadzenie, a po przerwie zadali decydujący cios.

POZOSTAŁE WYNIKI: GKS Tychy – Sośnica Gliwice 3:5, Gwiazda Ruda Śląska – Unia Tarnów 6:3, BSF Bochnia – Górnik Polkowice 5:1, Ekom Futsal Nowiny – Profi-Sport Duda Wrocław 4:2.

Łukasz Góra, obrońca Stali Rzeszów: Wszystko jest do odrobienia. Ja w to wierzę [STADION]